Koordinátor/ka montáži kuchýň, dverí a podláh, Bratislava 1500EUR

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 EUR + variabilná zložka mzdy 500EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Prijímať objednávky na montáže z našich predajní.
* Komunikovať so zákazníkmi a realizačnými firmami telefonicky, emailom a osobne.
* Ladiť termíny dopravy a montáží.
* Evidovať dopravu a montáže v interných systémoch CRM.
* Pripravovať pravidelné reporty
* Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pre zaistenie chodu tímu realizačného centra

Čo Ti môžeme ponúknuť?
• Nákup SIKO produktov so zamestnaneckou zľavou 20-50%
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek
• Benefitný systém Kafetéria
• Príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia
• Príležitostná práca z domu (homeoffice)
• Zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s viac ako 30-ročnou históriou, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Staňte sa pevnou a dôležitou oporou tímu, ktorý zaisťuje montáže pre našich zákazníkov!
*Tímový hráč s ťahom na bránku
* Táto práca vás bude baviť, ak máte silné organizačné zručnosti.
* Máte rád/a plánovanie a nezložíte sa pokiaľ sa veci občas zmenia.
* Ste radi v kontakte s ľuďmi.
* Zvládate bez problémov maily, základnú prácu s MS Excel
* Sú Vám vlastné vlastnosti ako zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita a prozákaznícky prístup
* Máte pozitívny vzťah k práci s číslami, ľuďmi a riešení situácii.

V práci trávime viac ako tretinu života, tak si to poďme trochu užiť :)

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 4595701  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac