Vedúci montážneho strediska 1600-1800 EUR/Trnava a okolie

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda 1600 EUR + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste šikovný a dokážete riadiť realizácie kuchýň, dverí a podláh?

Ponúkame Vám zaujímavú prácu na pozícii Vedúci montážneho strediska pre oblasť západné a stredné Slovensko.

Jedná sa o prácu ako v kancelárií v Trnave, tak v teréne a občas aj z homeoffice.

Určite budete k svojej práci potrebovať:

• skúsenosti so stolárskymi montážami (kuchyne, dvere, podlahy)
• skúsenosti s vedením tímu ľudí
• orientáciu na spokojnosť zákazníka.

Čo budete robiť:
• riadiť interné a externé montážne partie v rámci prideleného regiónu
• zodpovedať za plánovanie jednotlivých realizácií u zákazníkov
• dohliadať na dodržiavanie nastavených štandardov kvality práce
• vykonávať kontroly aj na mieste realizácie
• schvaľovať a kontrolovať faktúry
• spolupracovať s kolegami, ktorí realizujú kúpeľne na kľúč v prípade komplexných realizácií
• aktívne spolupracovať s oddeleniami v rámci spoločnosti – vedúci predajne, vedúci oddelenia, predajca kuchýň
• preberať a kontrolovať výstupy z odvedenej práce
• a aby ste na to neboli sami, pomáhať Vám bude koordinátorka montáží a kolegovia z tímu montáží
• zaučenie a podpora pri získavaní skúseností je pre nás samozrejmosťou a pre vás istotou.

Čo Vám ponúkame:
• výhodné platové podmienky, nástupný plat 1600 EUR + variabilná zložka mzdy
• dynamické, rozmanité a zaujímavé pracovné prostredie
• príležitosť dlhodobého stabilného zamestnania na plný úväzok
• zľavy 20 až 50 % na SIKO produkty a služby
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek
• benefitný systém Kafetéria
• príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia
• finančný bonus za odporúčanie nového kolegu a za odpracované roky
• k dispozícii referentské vozidlo, po dohovore možno využiť aj mimo pracovného času.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolárstvo

Vodičský preukaz

B

Od Vás očakávame:

• časovú flexibilitu a veľkú chuť do práce
• schopnosť rozvrhnúť si pracovný čas a priority (efektívne plánovanie a organizácia pracovnej činnosti)
• rozhodnosť, schopnosť byť zodpovedný za svoju prácu
• skúsenosti s vedením montážnej skupiny sú vítané
• orientácia na spokojnosť zákazníka
• chuť naučiť sa pracovať v SAP, CRM - interné systémy, ktoré budete na svoju prácu potrebovať denne, ideme systémom on-line
• základy Excel
• MS Office
• starostlivosť, precíznosť a spoľahlivosť
• VP sk. B - aktívny vodič.

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Filípková
Tel.: +421911037976
E-mail: poslať životopis
ID: 4422504  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac