Predajca kuchýň 1000-1800 EUR (Bratislava, Trnava, Žilina, Poprad)

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 800 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1000 EUR + variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhame vytvoriť zákazníkovi skvelé prostredie, aby sa mu doma žilo krásne aj za 10 rokov. Chceme byť firmou, ktorá bude designom, inováciami, prístupom k zákazníkom a aj medzi kolegami INŠPIROVAŤ VŠETKÝM, ČO ROBÍ.

Náplňou Tvojej práce predajcu kuchýň v Siku bude:
• tvoriť kuchyne zákazníkom ideálne tak, ako by si riešil kuchyňu pre seba
• zhmotniť predstavy zákazníka o vysnívanej kuchyni do reality
• kresliť v 3D plánovači, vytvárať cenové ponuky a objednávky
• pracuješ s modernými obchodnými nástrojmi ako SAP, CRM, WEB, …
• komunikovať so zákazníkom osobne, mailom aj telefonicky
• starať sa o vystavené kuchyne, aby boli pre zákazníkov atraktívne
• spolupracovať s ďalšími oddeleniami vo firme
• obsluha zákazníkov, poradenstvo.

Čo ponúkame:
• základná zložka mzdy 1000 EUR + neobmedzená variabilná zložka mzdy, ktorú si tvoríš sám podľa dosiahnutých výsledkov
• príležitosť pre Tvoj kariérny rast
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na Tvoj vek
• zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
• systém ďalších zamestnaneckých výhod: benefitný systém Kafetéria - príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu (návšteva fitnesscentra, masáže, rehabilitácie, sauna, nákupy zo zľavového portálu) alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, ročná odmena závislá na hospodárskom výsledku firmy, bonus za odporúčanie kolegu, systém vernostného odmeňovania
• skvelý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
• systémové, predajné a sortimentné školenia, ktoré Ti pomôžu zlepšovať sa
• zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s viac ako 30-ročnou históriou, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme špecialistu s praxou v kuchynskom štúdiu, skúsenosť s navrhovaním kuchýň Nobilia je výhodou

Počet rokov praxe

2

Koho hľadáme:
• skúseného kolegu/kolegyňu s praxou s navrhovaním kuchýň
• spoľahlivého kolegu/kolegyňu s proaktívnym prístupom
• niekoho, kto sa nebojí komunikovať a prichádzať s novými nápadmi
• človeka, ktorý vie naslúchať a vie sa pozerať očami zákazníka
• niekoho, kto na sebe chce pracovať a zlepšovať sa.

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Filípková
Tel.: +421911037976
E-mail: poslať životopis
ID: 4331380  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac