Zákaznická podpora s maďarštinou/Prešov

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Místo práce
Rusínska 15307/5, Prešov
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
900 EUR/měsícNástupní mzda od 800 EUR, po zaučení navýšení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Siko prostřednictvím e-shopu vstupuje na maďarský trh!

Všem našim zákazníkům chceme poskytovat maximální podporu a péči. Proto hledáme někoho kdo chce pracovat na Slovensku, ale zároveň rád využije maďarštinu. Budete plnohodnotnou součástí našeho týmu zákaznického centra v Prešově. Tady vás vezmou pod svá ochranná křídla naši kolegové. Budete mít možnost vše naposlouchat, navnímat, naučit se.

Ideální příležitost pro START vaší KARIÉRY v Siku.

Co budete dělat:

* Pečovat o naše maďarské zákazníky prostřednictvím různých kanálů (e-mail, chat, telefon, ..)
* Budeš se podílet na budování vztahů s našimi zákazníky
* Poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží a stavu objednávky
* K ruce budeš mít interní systémy SAP a CRM
* Spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě
* Komunikovat s externím dopravcem i s naším skladem
* Podílet se na budování zákaznického centra

Koho hledáme:

* Někoho, kdo na sobě chce pracovat a zdokonalovat se
* Někoho, kdo umí naslouchat, hledat řešení, je spolehlivý a ochotný
* Pokud máte technické zkušenosti, je to skvělé
* Pokud ne, nevadí, doučí vás náš tým interních lektorů + kolegové na zákaznickém centru

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout ?

* Menší pracovní kolektiv a přátelskou atmosféru, aktuálně nás je 5
* Zázemí stabilní a prosperující firmy a s tím spojený kariérní růst
* Odpovídající mzdové hodnocení
* Systémová, prodejní a sortimentní školení
* 5 týdnů dovolené
* Systém zaměstnaneckých výhod - Kafetérie, benefity si vyberete sám/sama co vám bude vyhovovat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je s rozsiahlou predajnou sieťou viac ako 50 predajní najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia. Najväčším kúpeľňovým centrom v Čechách je showroom SIKO v Zličíne.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslat životopis
ID: 4168368  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/měsíc