Bratislava Galvaniho – Vedúci zmeny skladu (možnosť zárobku 1000 - 1600 EUR)

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800 EUR + príplatok za vedúceho zmeny + neobmedzená variabilná zložka mzdy závislá od výkonu. Počas skúšobnej doby garantovaná mzda 1000 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, do nášho tímu hľadáme fyzicky zdatného, šikovného a zodpovedného človeka so schopnosťou viesť menší tím ľudí.

Náplňou Tvojej práce Vedúceho zmeny skladu v Siku bude:
• Zodpovednosť za chod skladu, prehľadnosť a poriadok v sklade a priľahlých priestoroch
• Zodpovednosť za hladký priebeh naskladnenia a výdaja tovaru zákazníkom
• Vedenie a motivácia svojho tímu a komunikácia s ostatnými oddeleniami
• Ústretová komunikácia so zákazníkom, pomoc s naložením tovaru
• Príjem, výdaj a naskladnenie tovaru (práca so skenerom)
• Manipulácia s tovarom na vysokozdvižnom vozíku
• Inventarizácia skladového tovaru

Čo ti môžeme ponúknuť?

• Nákup SIKO produktov so zamestnaneckou zľavou 20-50%
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek
• Benefitný systém Kafetéria
• Príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia
• Finančný bonus za odporúčanie nového kolegu
• Počas doby zaškolenia máte garantovanú nástupnú mzdu
• Po zaškolení základná mzda + atraktívna variabilná zložka mzdy odvíjajúca sa od vašej šikovnosti v predaji produktov a služieb
• Prácu na zmeny, prípadne po zaškolení flexibilnú pracovnú dobu.
• Zaučenie našim rozvojovým tímom odborníkov
• Zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s viac ako 30-ročnou históriou, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pre náš tím na pobočke Bratislava Galvaniho hľadáme:
• Fyzicky zdatného kolegu s dobrým zdravotným stavom a príjemným vystupovaním, ktorý sa nezľakne manuálnej práce
• Človeka so skúsenosťou s vedením tímu
• Tvojou výhodou je skúsenosť s prácou na VZV a skenerom
• Skúsenosť so SAP výhodou

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 4081415  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac