Prešov - Predajca kúpeľní

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 400 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby garantovaná mzda minimálne 800 Eur, po skúšobnej dobe základná zložka mzdy 800 EUR + neobmedzená variabilná zložka mzdy závislá na výsledkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, moje meno je Marek. V Siku aktuálne pracujem na pozícii Vedúceho pobočky v Prešove a práve hľadám posilu do tímu. Ak ťa baví predaj a obchod, tak hľadám práve Teba.

Náplňou Tvojej práce v Siku bude:
- Predaj tovaru
- Poskytovať odborné poradenstvo pri nákupoch
- Komunikovať so zákazníkom osobne, mailom aj telefonicky
- Využívanie digitálnych nástrojov na efektívne riadenie obchodu
- Vybavovanie požiadaviek zákazníkov - odber tovaru, výmena tovaru, prípadne vrátenie tovaru
- Starostlivosť o pridelenú časť predajne, aby bola pre zákazníkov atraktívna
- Spolupracovať s ďalšími oddeleniami vo firme

Čo ponúkame:

• Skvelý kolektív a moderné pracovné prostredie
• Zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá ide s dobou
• Systémové, predajné a sortimentné školenia, ktoré Ti pomôžu zlepšovať sa
• Príležitosť pre Tvoj kariérny rast
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na Tvoj vek
• Zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
• Systém ďalších zamestnaneckých výhod: benefitný systém Kafetéria - príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb u vybraných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:

• Spoľahlivého kolegu/kolegyňu s proaktívnym prístupom a reprezentatívnym vystupovaním voči zákazníkom
• Niekoho, kto sa nebojí komunikovať, prichádzať s novými nápadmi a vie sa pozerať očami zákazníka
• Kto na sebe chce pracovať a zdokonaľovať sa v obchode a zákazníckom servise
• Prax v obore je Tvojou výhodou, nie však podmienkou, všetko potrebné Ťa naučíme :-)

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je rodinná firma s rozsiahlou predajnou sieťou s viac ako 50 predajňami a zároveň najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu. Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt a poctivosť. Značka SIKO symbolizuje hrdosť v kombinácii s pokorou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
ID: 4070409  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac