Špecialista grafického centra - Zástup počas materskej dovolenky

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 840 EUR + variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa u nás čaká:

• tvorba 3D grafických návrhov kúpeľní, tvorivá činnosť
• postprodukcia fotorealistických výstupov z grafických programov
• e-mailová a telefonická komunikácia s klientami, profesionálna starostlivosť o našich zákazníkov, ochota, ústretovosť, príjemné vystupovanie

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas materskej dovolenky do októbra 2020 s možnosťou následného predĺženia pracovnej zmluvy.

Čo ponúkame:

• Príležitosť pre Tvoj kariérny rast
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na Tvoj vek
• Zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
• Systém ďalších zamestnaneckých výhod: benefitný systém Kafetéria - príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu (návšteva fitnesscentra, masáže, rehabilitácie, sauna, nákupy zo zľavového portálu) alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, ročná odmena závislá na hospodárskom výsledku firmy, bonus za odporúčanie kolegu, systém vernostného odmeňovania, Siko víkend (víkend plný športového vyžitia, dobrého jedla a relaxácie)
• Skvelý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
• Systémové, predajné a sortimentné školenia, ktoré Ti pomôžu zlepšovať sa
• Zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s viac ako 20-ročnou históriou, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa.

Ak sme ťa zaujali, pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Umelecko – priemyselný dizajn, priestorová tvorba, výtvarné umenie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - základy
CorelDRAW - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame:
• tvorivé myslenie, kreativita, organizačné schopnosti
• časová flexibilita
• záujem o oblasť vybavenia kúpeľní
• prax v oblasti kúpeľňového vybavenia vítaná, nie je však podmienkou
• práca na PC - vítaná je znalosť 2D/3D programov (Domus3D, SketchUp, CINEMA4D, CAD-systémy, ADOBE - prípadne iné grafické editory, MS OFFICE)

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je rodinná firma s rozsiahlou predajnou sieťou s viac ako 50 predajňami a zároveň najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu. Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt a poctivosť. Značka SIKO symbolizuje hrdosť v kombinácii s pokorou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
ID: 3729910  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac