Montážnik kuchýň junior

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby základná zložka mzdy 800 EUR + variabilná zložka mzdy 200 EUR. Po skúšobnej dobe základná zložka mzdy 800 EUR + variabilná zložka mzdy 400 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si manuálne zručný "kutil" a rád majstruješ, hľadáme do nášho tímu montážnikov kuchýň práve Teba!

Náplňou Tvojej práce bude:
• Príprava montáže
• Montáž kuchyne priamo u zákazníka
• Výjazdy na montáže v rámci západného a stredného Slovenska

Čo ponúkame:
• Systém zamestnaneckých výhod- 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, bonus za odporúčanie kolegu, benefitný systém Kafetéria- príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu (návšteva fitnesscentra, masáže, rehabilitácie, sauna, nákupy zo zľavového portálu) alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, vernostná a ročná odmena, každoročne spoločný víkend pre zamestnancov zameraný na oddych a športové aktivity, parkovanie pre zamestnancov priamo v areáli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Tvojou výhodou je:
• Znalosť sortimentu kuchýň
• Skúsenosti s montážami kuchýň

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 3689142  Dátum zverejnenia: 11.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac