1 000 - 1 600 EUR

Bratislava Galvaniho - Odborný skladník (možnosť zárobku 1000-1600 EUR)

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho 16, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, volám sa Juraj a hľadám šikovného človeka do svojho tímu. Začínal som ako odborný skladník, potom som pracoval ako vedúci zmeny skladu a aktuálne zastávam pozíciu - vedúci skladu. Ak si fyzicky zdatný, máš dobrú kondičku a nebojíš sa manuálnej práce, možno si to práve ty koho hľadám ;)

Náplňou Tvojej práce odborného skladníka v Siku bude:
• Príjem, výdaj a naskladnenie tovaru
• Manipulácia s tovarom na vysokozdvižnom vozíku
• Inventúry skladového tovaru
• Práca so skenerom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 800 EUR + neobmedzená variabilná zložka, ktorú si tvoríš sám podľa dosiahnutých výkonov, počas skúšobnej doby (kým naberieš skúsenosti) garantujeme mzdu 1050 EUR

Čo ponúkame:
• Základnú mzdu 800 EUR (brutto) + neobmedzenú variabilnú zložku, ktorú si tvoríš sám podľa dosiahnutých výkonov (kto viac maká, viac zarobí). Počas skúšobnej doby (kým naberieš skúsenosti), ti k základnej mzde dáme príplatok 250 EUR (Brutto)
• Mzda vyplácaná v pravidelnom výplatnom termíne a vždy načas
• Prácu na zmeny - krátky a dlhý týždeň, kde krátky týždeň znamená 5 dní voľna pre Teba, Tvoje záujmy a Tvojich blízkych
• Možnosť zaškolenia na VZV s vystavením oprávnenia a zaškolenie na prácu so skenerom
• Teplé obedy zabezpečené priamo na prevádzke
• Systém zamestnaneckých výhod- 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, bonus za odporúčanie kolegu, benefitný systém Kafetéria- príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu (návšteva fitnesscentra, masáže, rehabilitácie, sauna, nákupy zo zľavového portálu) alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, vernostná a ročná odmena, každoročne spoločný víkend pre zamestnancov zameraný na oddych a športové aktivity, parkovanie pre zamestnancov priamo v areáli

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 na adresu [email protected] Do predmetu správy uveď „Bratislava Galvaniho - Odborný skladník".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre náš tím na pobočke Bratislava Galvaniho hľadáme:
• Fyzicky zdatného kolegu s dobrým zdravotným stavom a príjemným vystupovaním, ktorý sa nezľakne manuálnej práce
• Tvojou výhodou je skúsenosť s prácou na VZV a skenerom

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je rodinná firma s rozsiahlou predajnou sieťou s viac ako 50 predajňami a zároveň najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu. Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt a poctivosť. Značka SIKO symbolizuje hrdosť v kombinácii s pokorou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Lešťanová
Tel.: +421911170719
E-mail: poslať životopis
ID: 3586885   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 800 EUR + neobmedzená variabilná zložka, ktorú si tvoríš sám podľa dosiahnutých výkonov, počas skúšobnej doby (kým naberieš skúsenosti) garantujeme mzdu 1050 EUR