Žilina - Odborný predajca kúpeľní

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Obchodné Centrum Dubeň, Vysokoškolákov 52, Žilina
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800 EUR + neobmedzená variabilná zložka mzdy, ktorú si tvoříš sám podľa dosiahnutých výsledkov. Počas skúšobnej doby garantujeme mzdu 900 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„V práci trávime tretinu života, tak si to poďme trochu užiť“ Tomáš Vala, generálny riaditeľ

Našiel si sa v predaji a vieš urobiť krok naviac, ktorý vytvorí pocit „wow“? Vieš zo spokojného zákazníka urobiť nadšeného zákazníka? Túžiš po práci, v ktorej sa nebudeš nudiť? Máme pre Teba ponuku, ktorá by Ťa mohla zaujať.

Náplňou Tvojej práce odborného predajcu v Siku bude:
  • Starať sa o zákazníkov pri riešení kúpeľní od výberu až po realizáciu
  • Poskytovať odborné poradenstvo aj pri menších nákupoch
  • Komunikovať so zákazníkom osobne, mailom aj telefonicky
  • Starať sa o pridelenú časť predajne, pomáhať aby bola pre zákazníkov atraktívna
  • Spolupracovať s ďalšími oddeleniami vo firme

Čo ponúkame:
• Príležitosť pre Tvoj kariérny rast
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na Tvoj vek
• Zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
• Zmennú prevádzku - kde krátky týždeň znamená 5 dní voľna pre Teba, Tvojich blízkych a Tvoje záujmy
• Systém ďalších zamestnaneckých výhod: benefitný systém Kafetéria - príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu (návšteva fitnesscentra, masáže, rehabilitácie, sauna, nákupy zo zľavového portálu) alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, ročná odmena závislá na hospodárskom výsledku firmy, bonus za odporúčanie kolegu, systém vernostného odmeňovania, Siko víkend (víkend plný športového vyžitia, dobrého jedla a relaxácie)
• Skvelý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
• Systémové, predajné a sortimentné školenia, ktoré Ti pomôžu zlepšovať sa
• Zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s viac ako 20-ročnou históriou, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa.

Ak sme ťa zaujali, pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
  • Spoľahlivého kolegu/kolegyňu s proaktívnym prístupom
  • Niekoho, kto sa nebojí komunikovať, prichádzať s novými nápadmi a vie sa pozerať očami zákazníka
  • Človeka, ktorý vie naslúchať
  • Niekoho, kto na sebe chce pracovať a zdokonaľovať sa
  • Záujem o kúpeľnový dizajn a prax v obore je Tvojou výhodou, nie však podmienkou, všetko potrebné Ťa naučíme :-)

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3518385  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac