Žilina - Odborný predajca pre sortiment kuchýň (možný zárobok od 1000 EUR)

SIKO KÚPEĽNE a. s.

OC Atrium Dubeň, Žilina, Vysokoškolákov, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy 900 EUR + neobmedzená variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch (možný zárobok od 1000 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„V práci trávime tretinu života, tak si to poďme trochu užiť“ Tomáš Vala, generálny riaditeľ

Náplňou Tvojej práce odborného predajcu pre sortiment kuchýň v Siku bude:
• Navrhnutie riešenia v oblasti ponúkaných produktov na základe potrieb zákazníka
• Komplexná starostlivosť o zákazníka
• Komunikácia so zákazníkmi osobne, telefonicky alebo e-mailom
• Zodpovednosť za zverený materiál a pokladňu
• Starostlivosť o pridelenú časť predajne
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň

A to všetko s úsmevom na tvári a pozitívnym prístupom

Čo ponúkame:
• Počas doby zapracovania (skúšobná doba) mzda 900 EUR, po skúšobnej dobe základná zložka mzdy 900 EUR + neobmedzená variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch
• Systém zamestnaneckých výhod- 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, bonus za odporúčanie kolegu, benefitný systém Kafetéria- príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, systém vernostného odmeňovania, ročná odmena závislá na hospodárskom výsledku firmy.
• Zázemie rodinnej stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa. Našim ideálom je nákazlivá dobrá nálada, ktorá sa šíri na zákazníkov aj naše rodiny.
• Zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň, kde krátky týždeň znamená 5 dní voľna pre Teba, Tvoje záujmy a Tvojich blízkych.
• Úvodné zaškolenie, následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu, pretože sa snažíme neustále zlepšovať

Pokiaľ máš o ponúkanú pozíciu záujem, pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018. Do predmetu správy uveď „Žilina - Odborný predajca pre sortiment kuchýň".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Koho hľadáme:
• Kolegu (kolegyňu) s vysokým pracovným nasadením a proaktívnym prístupom, ktorý vie myslieť hlavou zákazníka a prichádzať s nápadmi aj na prvý pohľad bláznivými
• So záujmom o oblasť vybavenia kuchýň. Prax v obore je veľmi vítaná (skúsenosti s predajom plánovaných kuchýň, pokladňou, programom SAP)
• Spoľahlivého a časovo nezávislého
• S veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami
• Ochotného učiť sa novým veciam a zdokonaľovať si znalosti v obore

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je rodinná firma s rozsiahlou predajnou sieťou s viac ako 50 predajňami a zároveň najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu. Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt a poctivosť. Značka SIKO symbolizuje hrdosť v kombinácii s pokorou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
ID: 3477562   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy 900 EUR + neobmedzená variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch (možný zárobok od 1000 EUR)