Bratislava Galvaniho - Skladník (plný úväzok)

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho 16B, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
950 EUR po dobu zaškolenia, následne zvýšenie mzdy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a manipulácia s tovarom
Zaskladňovanie tovaru v sklade
Následný výdaj tovaru zákazníkom

Motivujúce mzdové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch - 950 EUR po dobu zaškolenia, následne zvýšenie mzdy podľa dosiahnutých výsledkov
Systém zamestnaneckých výhod vr. 5 týždňov dovolenky
Obedy na pracovisku
Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy

Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám životopis spolu s motivačným listom na adresu personalistika@siko.eu a do predmetu správy, prosím uveďte „Odborný skladník Bratislava-Galvaniho“

V motivačnom liste uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb.z. o OOÚ.

Pokiaľ vaša žiadosť o zaradenie do výberového konania nebude obsahovať životopis a motivačný list, nebudeme môcť na túto ponuku reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového hráča
S dobrým zdravotným stavom (manipulácia s bremenami ťažšími ako 15 kg)
+ Skúsenosť s prácou v sklade a s VZV je vítanou výhodou

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je s rozsiahlou predajnou sieťou viac ako 50 predajní najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia. Najväčším kúpeľňovým centrom na Slovensku je showroom SIKO Galvani v Bratislave.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
ID: 2889386   Dátum zverejnenia: 13.11.2017