Pracovník zákazníckeho servisu

Siklienka s.r.o.

Miesto práce
Mierová 111, 821 05 Bratislava, Bratislava II
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákaznícky servis:
- komunikácia so zákazníkom (osobný kontakt, telefonicky, e-mail..)
- príjem objednávok/dopytov
- vybavenie objednávok z internetového obchodu
- príjem tovaru do skladu - evidencia tovaru, kontrola tovaru, vybalenie tovaru, označenie tovaru
- výdaj tovaru zo skladu - pripravenie tovaru na expedíciu podľa objednávky, príprava a odoslanie zásielok kuriérskou spoločnosťou - veľmi dôležitá zodpovednosť !!!
- vystavenie faktúry
- rozvoz tovaru v rámci BA,

Ostatné administratívne práce:
- bežné kancelárske práce súvisiace s chodom spoločnosti Siklienka (evidencia..)
- príprava marketingových materiálov
- príprava materiálov na kongresy a workshopy pre firemných reprezentantov
- účasť na firemných workshopoch, kongresoch, reprezentácia spoločnosti
- pomocné práce pri udržiavaní poriadku v kanceláriách

Prostredie menšej rodinnej firmy, mobilný telefón, služobné auto počas pracovnej doby

Uchádzači budú v prípade nášho záujmu kontaktovaní telefonicky.

Žiadame o zaslanie životopisu, ako aj motivačného listu!

Uchádzači, ktorí nepošlú motivačný list, nebudú zaradení do výberového konania !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Ovládanie ekonomického programu POHODA
- Prax s príjmom a výdajom tovaru
- Aktívny vodič !
- Schopnosť prijímať zodpovednosť
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Ochota nechať si poradiť
- Cudzí jazyk (AJ) výhodou

Prosíme uchádzačov, aby sa na našej webstránke informovali o filozofii a poli pôsobenia našej spoločnosti a vo svojom motivačnom liste tieto fakty zohľadnili a uviedli svoje osobné predpoklady na uplatnenie v našej spoločnosti.
Uchádzači, ktorí nezašlú motivačný list, alebo jeho obsah nebude zohľadňovať našu spoločnosť nebudú zaradení do výberového konania !!!

Spoločnosť Siklienka je lídrom na Slovensku v oblasti distribúcie produktov pre plastickú a estetickú chirurgiu, ako aj pre estetickú dermatológiu. Na slovenskom trhu pôsobí už 30 rokov, má vybudovanú stabilnú pozíciu a svojim klientom ponúka len tie najkvalitnejšie produkty a služby. Viac informácií nájdete na: www.siklienka.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1106866  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac