Obchodný zástupca

Sika Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohoda
1 700 EUR/mesiacod 1.700,-EUR/brutto + ročný bonus. Finálna výška platu závisí od reálnych skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu, ktorý bude zodpovedný za:

  • predaj výrobkov na Slovensku a plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov,
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na Slovensku,
  • vytváranie, udržiavanie a prehlbovanie vzťahov so zákazníkmi,
  • prezentáciu výrobkov a služieb spoločnosti, spracovanie cenových ponúk, obhliadky objektov, poskytovanie technického poradenstva,
  • prieskum trhu, sledovanie vývoja v regióne a monitorovanie konkurencie,
  • externú komunikáciu so zákazníkmi o vplyve výrobkov na životné prostredie a bezpečnosť pri práci.

  • služobné auto aj na súkromné účely
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • prehodnocovanie miezd na ročnej báze
  • Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa
  • individuálne školenia
  • firemné zamestnanecké podujatia
  • Doplnkové dôchodkové poistenie (DDS) s príspevkom zamestnávateľa
  • Komplexná preventívna zdravotná prehliadka
  • odmeny pri dosiahnutí pracovného výročia
  • 1 deň dovolenky za kalendárny rok nad rámec zákona
  • 1 Sick Day
  • Referral Program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • Obchodný a finančný prehľad
  • Aktívne počúvanie a silné komunikačné zručnosti
  • Ochota cestovať – vodičský preukaz skupiny B
  • Minimálna úroveň znalosti anglického jazyka - B1
  • Stavebné vzdelanie výhodou
  • Prax ako obchodný zástupca výhodou

Sika s HQ vo Švajčiarsku je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť stavebnej chémie s vedúcou pozíciou vo vývoji a výrobe systémov a výrobkov pre lepenie, utesňovanie, tlmenie, zosilňovanie a ochranu v stavebníctve a priemysle motorových vozidiel. Sika má dcérske spoločnosti v 103 krajinách po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4791161  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac