Skladník Bratislava (jednozmenná prevádzka)

Sika Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Pri majeri 21, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka a zaskladňovanie dodaného materiálu
- nakládka kamiónov
- výdaj tovaru na osobný odber
- sledovanie stavu skladu, jeho optimalizáciu, oznamovať problémy
- sledovanie expirácií a šarží
- príprava tovaru na výdaj podľa platných noriem v SR
- vykonávanie inventúr
- údržba zariadení
- dodržiavanie bezpečnostných postupov a zásad
- nakladanie s odpadmi tak, aby nebolo poškodené životné prostredie
- dodržiavanie požiadaviek interných predpisov, politiky a plánov systému integrovaného manažérstva

Fixný pracovný čas: pondelok - piatok, od 8:00 do 16:30.

- kurz na vysokozdvižný vozík zabezpečený a uhradený zo strany zamestnávateľa
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- prehodnocovanie miezd na ročnej báze
- Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa
- individuálne školenia
- firemné zamestnanecké podujatia
- dostupné parkovanie
- Doplnkové dôchodkové poistenie (DDS)
- Komplexná preventívna zdravotná prehliadka
- odmeny pri dosiahnutí pracovného výročia
- 1 deň dovolenky za kalendárny rok nad rámec zákona
- 1 Sick day
- občerstvenie v kuchynke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VZV - prax veľkou výhodou
- práca s PC (Microsoft Office, Internet)
- práca s programom SAP vítaná
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- schopnosť riešiť náročné situácie
- tímová práca

Sika s HQ vo Švajčiarsku je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť stavebnej chémie s vedúcou pozíciou vo vývoji a výrobe systémov a výrobkov pre lepenie, utesňovanie, tlmenie, zosilňovanie a ochranu v stavebníctve a priemysle motorových vozidiel. Sika má dcérske spoločnosti v 103 krajinách po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4773570  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac