Skladník

Sika Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900/ mesiac po skúšobnej lehote + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude rôzna práca v sklade: budete vykladať, zaskladňovať a nakladať tovar s využitím vysokozdvižného vozíka, pripravovať tovar na export - balenie mixových paliet, olepovať SK popisom, vystavovať dodacie listy a pracovať s ekonomickým softwarom. Skladník je povinne účastný na všetkých inventúrach.
Práca na 1 smenu 8:00 - 16:30

- koncoročné odmeny podľa výsledkov v celkovej výške 2 mesačných platov
- odmeny podľa dosahovaných priebežných výsledkov
- práca v suchom, teplom a čistom sklade bez hluku
- €4/ deň - stravné lístky
- rôzne firemné zamestnanecké podujatia
- pravidelné ročné prehodnocovanie a zvyšovanie platov

Záujemci o túto pozíciu prosím zasielajte životopisy v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzačí budú telefonicky pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.3.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- proaktívny prístup k práci a zákazníkom,
- prax v podobnej pozícií výhodou,
- MS Office základy, SAP výhodou,
- komunikatívnosť, vzťah k práci so zákazníkom,
- zodpovednosť, precíznosť, odolnosť voči stresu,
- organizačné schopnosti,
- schopnosť rozmýšľať nad tým, čo a prečo robí,
- manuálna zručnosť,
- preukaz VZV je plus, nie podmienkou.

Spoločnosť Sika s ústredím vo Švajčiarsku je sieť výrobných a obchodných spoločností vo viac ako 101 krajinách po celom svete. Sika je dnes jeden z vedúcich globálnych svetových výrobcov stavebnej chémie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rybničná 38/e
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Čech
Tel.: +421903779375
E-mail: poslať životopis
ID: 3579912   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   €900/ mesiac po skúšobnej lehote + odmeny