Technicko-obchodný zástupca pre región Stredné a Južné Slovensko, Stavebná chémia

Sika Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 € brutto + provízne ohodnotenie na mesačnej báze + koncoročný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich zákazníkov + aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v Banskobystrickom kraji
- vytváranie, udržiavanie a prehlbovanie vzťahov so zákazníkmi
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti, spracovávanie cenových ponúk, obhliadky na stavbách, technické poradenstvo
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
- reportovanie a prezentácia výsledkov priamemu nadriadenému

- silná nadnárodná spoločnosť a líder v danej oblasti
- služobné auto aj na súkromné účely
- telefón, PC
- školenia a osobný rozvoj
- koncoročný bonusový systém ( 13-14 plat)
- Home Office

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.1.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamickosť, aktívny prístup k práci, samostatnosť
- energický a komunikatívny typ, reprezentatívne vystupovanie
- osobna iniciatíva, zodpovednosť, ochota pracovať nadčas

Spoločnosť Sika s ústredím vo Švajčiarsku je sieť výrobných a obchodných spoločností vo viac ako 101 krajinách po celom svete. Sika je dnes jeden z vedúcich globálnych svetových výrobcov stavebnej chémie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rybničná 38/e
831 06 Bratislava

Kontakt

ID: 1455420   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € brutto + provízne ohodnotenie na mesačnej báze + koncoročný bonusový systém