Technológ výroby

Sika Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 2 000 EUR/mesiac1 600 - 2 000/Mzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností a praxe kandidáta v danom odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technologických postupov pre novú výrobu,
- koordinácia výrobného procesu,
- transfer výrobných zariadení,
- komunikácia projektov na korporátnej úrovni,
- spolupodieľanie sa na príprave plánu výroby,
- kontrola dodržiavania technologických postupov,
- riešenie neštandardných situácií a neštandardnej produkcie,
- systematizácia existujúcich technologických dokumentov,
- zlepšovanie a optimalizácia výrobných procesov,
- aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
- reporting vedeniu spoločnosti a účasť na manažérskych poradách,
- zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality,
- realizácia nových technológií do výrobného procesu,
- zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaného
pri výrobe.
- poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných
reklamáciách,
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov,
- vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie,

- zaujímavá práca v mladom kolektíve v medzinárodnej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s dobrým postavením na trhu
- profesionálny rast
- školenia
- firemný notebook, mobilný telefón
- dochádzkový bonus, kvartálne bonusy
- team building, Vianočný večierok
- vitamínové balíčky
- motivačné medzinárodné prostredie

V prípade záujmu prosím pošlite Váš aktuálny životopis. Budeme Vás v čo najkratšom čase informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicko - chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ, procesný inžinier

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie chemicko-technologického smeru,
- prax na pozícií technológ, procesný inžinier vo
výrobnej spoločnosti,
- znalosť Anglického jazyka na úrovni B2,
- prezentačné schopnosti,
- odolnosť voči stresovým situáciám,
- aktívny prístup k riešeniu problémov a orientácia na
výsledok,
- koncepčné a analytické myslenie,
- znalosť PFMEA, SixSigma, 5S, AutoCAD- alebo iný
grafický program,
- znalosť princípu zostavovania ergonómie pracoviska,
- analytické myslenie,
- ochota učiť sa,
- nemecký jazyk, francúzsky jazyk – výhoda, nie
podmienka,

Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby špeciálnych chemických výrobkov - epoxidových a polyuretánových živíc.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4401533  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac