Technik - Cínová vlna

SIIX EMS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Siix Ems Slovakia, Kmeťova, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
dohodou
1 430 EUR/mesiacod 1430,- € - 1680,- € brutto/ výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta; mzda zahŕňa: základnú mzdu, príplatky, dochádzkový bonus vo výške 170,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie výrobných zariadení pri zmene výroby
- správne a efektívne nastavenia parametrov cínových zariadení
- dodržiavanie procesu spájkovania zariadení podľa technologickej špecifikácie
- sledovanie a posudzovanie kvality spájkovania
- spolupráca pri návrhu zmien dizajnu a modifikácie spájkovacích rámov
- doplňovanie chemikálií
- meranie a vyhodnocovanie teplotných profilov
- operatívne riešenie problémov výrobných zariadení počas výroby
- zodpovednosť za vykonané údržby a dlhodobé zásahy na strojoch a zariadení
- vykonávanie záznamov o svojej činnosti podľa vnútropodnikových smerníc

- strava za 0,80 € denné zmeny, 0,90 € e-stravenky za nočné zmeny
- vernostný bonus vyplácaný mesačne;
- koncoročný bonus;
- bonus za zlepšovacie návrhy;
- príspevok pri životných situáciách;
- cafetéria;
- MULTISPORT karta;
- spoločenské podujatia (letný a vianočný večierok);
- dlhodobé stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v Nitre už viac ako 21 rokov;
- možnosť profesijného rastu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
Vopred ďakujeme všetkých záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické resp. znalosti sú výhodou

- min. SŠ vzdelanie technického zamerania, elektrotechnické vzdelanie je výhodou;
- znalosť nastavenia cínovej vlny, príp. podobných strojov a zariadení sú výhodou;
- technické myslenie, manuálna zručnosť;
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť;
- záujem pracovať v 4-zmennej 11,5 hod. prevádzke (ranná, nočná, 2 dni voľno..)

SIIX Corporation Ltd.Japan je jedna z popredných lídrov Global Business Organizer spoločností, spájajúca funkciu obchodnej spoločnosti a výroby v elektrotechnickom priemysle ako hlavnej oblasti podnikania v 13 krajinách sveta.
SIIX EMS Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako "joint venture" na Slovensku a v roku 2005 sa 100% vlastníkom spoločnosti stala SIIX Co. Ltd Japan s cieľom expandovať vo východnej a strednej Európe.
V závode v Nitre vyrábame dosky plošných spojov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnávame takmer 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4775423  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 430 EUR/mesiac