Supervízor pre Supply Chain Management

SIIX EMS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Siix Ems Slovakia, Kmeťova, Nitra-Mlynárce
1 700 EUR/mesiacmzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a zručností úspešného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola a analýza skladových zásob a ich následné riešenie
- Kontrola systémových nastavení a reportovanie aktuálneho stavu
- Zadávanie dopytov všetkým dodávateľom na nové projekty
- Spolupráca pri redukcii cien dodávateľov pri bežiacich projektoch
- Rokovania s dodávateľmi o dodávkach a vyhľadávanie urgentných komponentov na trhu
- Poskytovanie podpory nadriadenému
- Operatívna podpora SCM kontrolórov
- Riešenie eskalácií a reporting manažmentu
- Strategická podpora pri zabezpečovaní materiálových vstupov
- Vyjednávanie alokácií kritických materiálov
- Návštevy u zákazníkov
- Návštevy u dodávateľov

- Dlhodobé stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca v priateľskom a dynamickom prostredí
- Zaujímavá práca, v ktorej sa významne zlepšia zručnosti používania software-ov, komunikačné a organizačné zručnosti
- Poskytnutie školení na zvýšenie odborných zručností, schopností
- Pracovný čas 37,5 hod týždenne
- Odmeny za zlepšovacie návrhy, náborový príspevok

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím, pošlite nám svoj životopis na našu e-mailovú adresu.
Vopred ďakujeme za pochopenie, budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti, na oddelení nákupu/logistiky sú nevyhnutné
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Schopnosť analyzovať dáta
- Schopnosť vyjednávať s dodávateľmi aj so zákazníkmi
- Prehľad v medzinárodnom obchode (business overview)
- Aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná
- Práca s MS Office, ERP systémom na pokročilej úrovni

SIIX Corporation Ltd.Japan je jedna z popredných lídrov Global Business Organizer spoločností, spájajúca funkciu obchodnej spoločnosti a výroby v elektrotechnickom priemysle ako hlavnej oblasti podnikania v 13 krajinách sveta.
SIIX EMS Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako "joint venture" na Slovensku a v roku 2005 sa 100% vlastníkom spoločnosti stala SIIX Co. Ltd Japan s cieľom expandovať vo východnej a strednej Európe.
V závode v Nitre vyrábame dosky plošných spojov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnávame takmer 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4322141  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac