Asistent Inšpektora Kvality

SIIX EMS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Siix Ems Slovakia, Kmeťova, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
dohodou
4,1 EUR/hod.mzda je od 4,10 Eur na hodinu; mzda môže byť vyššia vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola správnosti komponentov potrebných pre výrobné linky, podľa prideleného zoznamu, a to pomocou skeneru a vizuálnej kontroly;
- Uvoľňovanie časti výrobných procesov, t.j. overovanie prvého vyrobeného kusu;
- Práca s mikroskopmi, 3D meracím prístrojom, X – Ray zariadením;
- Registrácia vyradených kusov do elektronickej databázy;
- Vystavenie záznamu pri zistení nezhôd, následná distribúcia záznamu kompetentným pracovníkom;
- Spolupráca pri analýzach príčin vzniku závad vo výrobe;
- Sledovanie a kontrola výroby nového projektu a jeho uvoľňovanie;
- Podpora inšpektora kvality pri uvoľňovaní výrobných procesov podľa predpísanej dokumentácie;
- Poskytovanie podpory ostatným kolegom oddelenia kvality a výroby;
- Vykonávanie pracovných činností v súlade so systémom manažérstva kvality.

- Dlhodobé stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Zaujímavá a fyzicky nenáročná práca
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Dochádzkový bonus 170 Eur / mesačne
- Nadštandardné nadčasové príplatky 100% a 150%
- Vernostný bonus vyplácaný mesačne
- Platené prestávky v práci
- Možnosť profesijného rastu
- Odmeny za zlepšovacie návrhy, náborový príspevok
- Doprava do a z práce zabezpečená zamestnávateľom z vybraných smerov, bude špecifikované konkrétnemu kandidátovi

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis na našu e-mailovú adresu.
Vopred ďakujeme za pochopenie, že budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské vzdelanie
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
- Skúsenosti s prácou s meracími zariadeniami sú vítané
- Ovládanie MS Office na základnej úrovni
- Dôslednosť a zmysel pre detail
- Schopnosť pracovať v tíme
- Komunikatívnosť
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa
- Ochota pracovať v prevádzke s 12-hodinovou zmennosťou, sobota a nedeľa sú dni pracovného voľna

SIIX Corporation Ltd.Japan je jedna z popredných lídrov Global Business Organizer spoločností, spájajúca funkciu obchodnej spoločnosti a výroby v elektrotechnickom priemysle ako hlavnej oblasti podnikania v 13 krajinách sveta.
SIIX EMS Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako "joint venture" na Slovensku a v roku 2005 sa 100% vlastníkom spoločnosti stala SIIX Co. Ltd Japan s cieľom expandovať vo východnej a strednej Európe.
V závode v Nitre vyrábame dosky plošných spojov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnávame takmer 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4224647  Dátum zverejnenia: 20.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.