Можливість для людей з України

Line Leader

SIIX EMS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kmeťova, Nitra
4,3 EUR/hod.v závislosti od skúsenosti kandidátov je mzda vyššia; mesačný dochádzkový bonus vo výške 170 Eur, mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu už od 18.00 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava výroby – organizovanie práce operátorov na zverených výrobných linkách vo výrobe dosiek plošných spojov;
• zaškoľovanie operátorov podľa stanovených pracovných postupov;
• kontrola dodržiavania pracovných postupov;
• zabezpečenie rotácie pracovníkov;
• príprava a kontrola pracoviska a materiálu;
• vypisovanie formulárov potrebných pre sledovanie plnenia plánu a výsledkov kvality;
• vizuálna kontrola kvality a testovanie dosiek plošných spojov;
• denná komunikácia a informovanie pracovníkov na zverených výrobných linkách;
• kontrola dodržiavania interných pravidiel v oblasti organizácie práce, pracovného času, BOZP a OPP;
• zúčastňovať sa na pravidelných inventúrach;
• podávanie návrhov na zlepšenie chodu výroby;
• práca v prevádzke v 12-hod. zmenách ( denná, nočná zmena, deň voľna; víkend sú dni pracovného pokoja).

- dochádzkový bonus 170 Eur / mesačne;
- nadštandardné nadčasové príplatky 100% a 150%;
- strava za 0,60 € denne;
- vernostný bonus vyplácaný mesačne;
- koncoročný bonus;
- bonus za zlepšovacie návrhy;
- príspevok pri životných situáciách;
- spoločenské podujatia (letný a vianočný večierok);
- dlhodobé stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v Nitre už viac ako 21 rokov;
- zaujímavá a fyzicky nenáročná práca;
- pracovný pomer na dobu neurčitú;
- platené prestávky v práci;
- možnosť profesijného rastu;
- doprava do a z práce zabezpečená zamestnávateľom z vybraných smerov, bude špecifikované konkrétnemu kandidátovi.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na našu mailovú adresu .
Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

• Organizačné schopnosti
• Komunikatívnosť
• Schopnosť jednania s ľuďmi
• Spoľahlivosť
• Zmysel pre detail
• Zodpovedný prístup v práci
• Chuť niečo zlepšovať
• Praktické myslenie
- Vyžaduje sa bezúhonnosť uchádzača

SIIX Corporation Ltd.Japan je jedna z popredných lídrov Global Business Organizer spoločností, spájajúca funkciu obchodnej spoločnosti a výroby v elektrotechnickom priemysle ako hlavnej oblasti podnikania v 13 krajinách sveta.
SIIX EMS Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako "joint venture" na Slovensku a v roku 2005 sa 100% vlastníkom spoločnosti stala SIIX Co. Ltd Japan s cieľom expandovať vo východnej a strednej Európe.
V závode v Nitre vyrábame dosky plošných spojov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnávame takmer 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3185462  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.