C# programátor - ZA

SIGP, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 4 000 EUR/mesiacsuma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen SIGP sa staneš súčasťou agilného tímu pracujúceho na jednom z našich zaujímavých projektov. Tvojou hlavnou náplňou práce bude navrhovať a implementovať softvérové riešenia. Okrem toho zažiješ kopec zábavy a akcií v neformálnom a priateľskom prostredí medzi super a hlavne kvalitnými kolegami.

Momentálne rozširujeme tím na projekte údržby webových služieb / produktov v oblasti e-commerce pre zahraničného klienta. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

• programovanie v C#
• práca s technológiami ako .NET, REST API, Entity Framework a iné
• práca s databázou MS SQL ( v niektorých prípadoch Oracle)
• proaktivita pri riešení problémov na projekte, komunikácia s ľuďmi od klienta
• ochota z času na čas pracovať cez víkend alebo nadčas (nie je to pravidelné ani dlhodobé)
• v prípade nutnosti ochota komunikovať problémy na projekte aj mimo pracovného času (dvíhať telefón ak treba)

• Stabilná a dlhodobá práca
• Neformálnosť a žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Spolupráca s TOP programátormi
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, Sicília, Slovinsko, ...)
• Každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme
• Kalčeto, hrazda

Informácie o výberovom konaní

Registruj sa so svojím CVčkom na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
.NET - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
Rest API - základy
Entity Framework - základy

Počet rokov praxe

C#,.NET programátor
2

• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

SIGP, s.r.o. je progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných softwarových riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako DXC TECHNOLOGY, CRIF, NOTINO, ŠKODA AUTO, GLOBALLOGIC, MONET+, KOMIX, ASSECO CENTRAL EUROPE, BRAVIDA, QSXL, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, POSAM, QUADROTECH, TELEKOM a ďalší. Spolu je nás viac ako 80 a pracujeme na viacerých zaujímavých projektoch. Máme pobočky v Žiline, Bratislave , Banskej Bystrici a Martine. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás pozrieť napríklad na firemné raňajky každý druhý štvrtok!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu
ID: 3991888  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac