.NET / C# Developer - BB

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
2000€ - 5000€ (suma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE do svojho tímu neustále hľadá nové posily. Ak chceš patriť medzi TOP developerov, pošli nám svoje CV! Hlavný office máme v ZA, ďalšie máme v BA a BB a tento rok otvárame aj KE office a ďalšie – možno práve v Tvojom meste. Ukáž nám svoj potenciál a pridaj sa k najlepším!

Rozbiehame viaceré projekty s rôznymi technologickými stackmi. Pozor – keď projekt skončí, automaticky dostaneš ďalší, takže u nás máš istotu zamestnania, aj keď ide o časovo ohraničené projekty. Toto je výhodou aj preto, že máš neustále možnosť sa naučiť niečo nové. To hlavné, čo musíš ovládať, je .NET/C#. Výhodou je Angular alebo React.

Aktuálne projekty, do ktorých sa ako .NET/C# developer môžeš zapojiť:

• BUSINESS 2 BUSINESS INTEGRÁCIE
Rozširovanie logistiky klienta s cieľom expanzie eshopu do nových trhov. Integrácia API nových dopravcov a doručovateľov do existujúceho ERP klienta a udržiavanie funkčnosti stávajúcich integrácií. Od analýzy až po testovanie.
Používané technológie:
→ Warehouse management system: C# .NET, SQL SERVER, AUTOMAPPER, WCF, WIDOWS FORMS.
→ Web: C# ASP.NET, JAVASCRIPT, JQUERY
→ Delivery service (microservice): C# .NET CORE, ENTITY FRAMEWORK CORE, SQL SERVER, XUNIT, AUTOMAPPER, REDIS, DOCKER, SWAGGER

• MODUL DO ELEKTRONICKÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SR
Projekt zabezpečuje komplexné riešenie zdravotnej starostlivosti pre občanov SR ako napríklad očkovania, predpisovanie liekov (receptov) až po evidenciu zdravotných záznamov občanov. Pracujeme na module, ktorý bude mať na starosti objednávanie pacientov k doktorom a zobrazovanie agendy doktorov. Všetky záznamy sú bezpečne uložené (zašifrované) a prístup k nim je striktne riadený a monitorovaný.
Používané technológie: C#, ASP .NET, MVC, WCF, WPF, MSSQL, TFS, SVN, Dapper, Entity Framework

Ďalšie pripravované projekty:
• ŠKOLENIA VO VIRTUÁLNEJ REALITE
• MACHINE LEARNING A STROJOVÉ SPRACOVANIE OBRAZU

• Mladý priateľský kolektív v neformálnom kreatívnom pracovnom prostredí
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov
• Možnosť rotácie medzi projektami
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Veľa outdoorových aktivít (bicykle, lyže, lezenie, turistika)
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít (bowling, beach volejbal, futbal, lyžovanie, bežkovanie, skialp, beh celým Slovenskom, ...)
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, ...)
• Firemné raňajky
• Kalčeto / stolný futbal
• Pobočky v Žiline, Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach alebo v inom potenciálnom meste, prípadne po dohode možnosť pracovať aj u zákazníka / v meste, kde sídli zákazník (Brno, Praha, atď.)

Informácie o výberovom konaní

Anglické CVčko pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• C#, .NET, EF, MS SQL, výhodou WCF, WPF, AngularJS, Angular, ReactJS

Ako developer budeš súčasťou agilného tímu, v ktorom sa budeš spolupodieľať na vývoji a implementácii softvérových riešení podľa špecifikácií. Hľadáme šikovných kreatívnych developerov, pre ktorých je programovanie nielen prácou, ale aj zábavou.

Požadujeme:
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Tinák
Tel.: +421910510009
E-mail: poslať životopis
ID: 3622435  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€ - 5000€ (suma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP)