Junior Tester - ZA / BA / BB / KE

SIGP, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ minimum, viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE do svojho tímu neustále hľadá nové posily. Ak chceš patriť medzi TOP developerov, pošli nám svoje CV! Hlavný office máme v ZA, ďalšie máme v BA a BB a tento rok otvárame aj KE office a ďalšie – možno práve v Tvojom meste. Ukáž nám svoj potenciál a pridaj sa k najlepším!

Chceme vybudovať celý testerský tím, ktorý bude pracovať na testovaní systémov a web aplikácii. Hľadáme ľudí, ktorí študovali informatiku alebo majú aspoň všeobecnú znalosť a prehľad v tejto oblasti a majú potenciál sa stať automatizovanými testermi alebo aj developermi.

• príprava a vykonávanie testovacích scenárov (čo všetko môže užívateľ pokaziť)
• dokumentovanie priebehu a výsledku testov
• testovanie systémov a web aplikácii
• komunikácia s programátormi, analytikmi a ostatnými členmi medzinárodného tímu
• reportovanie

• Mladý priateľský kolektív v neformálnom kreatívnom pracovnom prostredí
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov
• Možnosť rotácie medzi projektami
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Veľa outdoorových aktivít (bicykle, lyže, lezenie, turistika)
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít (bowling, beach volejbal, futbal, lyžovanie, bežkovanie, skialp, beh celým Slovenskom, ...)
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, ...)
• Firemné raňajky
• Kalčeto / stolný futbal
►►► Môžeš pracovať z jedného z našich officov - v Žiline, Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach alebo v inom potenciálnom meste, prípadne po dohode možnosť pracovať aj u zákazníka / v meste, kde sídli zákazník (Brno, Praha, atď.)

Informácie o výberovom konaní

Anglické CVčko pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika / Informačné Technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• SQL
• Výhodou je znalosť - Jira / TFS, XML, REST, SOAP
• Kreatívne a logické myslenie
• Chuť sa učiť nové postupy a technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Chuť pracovať
• Trpezlivosť a orientácia na detaily
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC Technology, PDI Software, SCR Technologies, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco Central Europe a iných. V súčasnosti máme viac ako 70 TOP developerov a kancelárie v Žiline, Bratislave a Banskej Bystrici a ďalšie plánujeme otvoriť v Košiciach a v mestách, kde nájdeme ďalších TOP developerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Tinák
E-mail: poslať životopis
ID: 3619587   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ minimum, viac podľa skúseností