.NET / C# Developer - TN

SIGP, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000€ - 4000€ (na základe skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE a našim produktom sú špičkové služby v oblasti vývoja komplexných enterprise riešení. V súčasnosti máme viac ako 60 TOP developerov a kancelárie v Žiline a Bratislave, ďalšie dve plánujeme otvoriť v Košiciach a Banskej Bystrici v priebehu roku 2019.
Vďaka expertnej kvalite našich služieb a porozumeniu zákazníckych potrieb sa nám darí a rastieme. Do roku 2020 chceme zdvojnásobiť náš počet a strojnásobiť obrat.

Ciele pre tento rok 2019 sú ešte zaujímavejšie projekty a orientácia na vnútrofiremnú kultúru.

Veci robíme jednoducho, efektívne a tak, aby nás bavili. Neuznávame byrokraciu, ale zato máme individuálny prístup. Hľadáme ľudí, ktorých programovanie baví, majú potenciál, a čo je hlavné, sú v pohode.

Ako developer budeš súčasťou agilného tímu, v ktorom sa budeš spolupodielať na návrhu a implementácií riešení na základe podkladov od analytika alebo architekta. Ak si makač, kreatívec, ideamaker alebo sa vymykáš zabehnutým spôsobom myslenia patríš do SIGP.

►►► Projekty, ktoré teraz rozbiehame, resp. na ktorých môžeš pracovať:

► PODNIKOVÝ SYSTÉM ◄
Súčasný systém, ktorý principiálne funguje ako SAP (zasahuje do viacero procesov podniku) nevyhovuje a má vyše 10 rokov. Bude sa programovať celý nanovo. Ide o systém, ktorý má veľa modulov a používajú ho ako zamestnanci, manažéri, tak i developeri. Robia sa v ňom fakturácie, objednávky, reklamácie, a pod.
(ASP.NET MVC, .NET, ENTITYFRAMEWORK, MS SQL)

► LICENČNÝ SERVER ◄
Súčasný licenčný server je robený na starých technológiach a ideme ho vytvoriť úplne nanovo v Angulari 7 a .NET technológiach pre zákazníka, ktorý sa zameriava na rozsiahle systémy pre veľké komplexy budov. Neskôr plánujeme pracovať na týchto systémoch.
(ANGULAR, .NET, ENTITY FRAMEWORK, MS SQL)

► CMS PORTÁL ◄
CMS systém na správu webových portálov známej automobilky pre všetkých jej distribútorov po celom svete. Komplexná platforma umožňuje vlastnú úpravu, jazykovú mutáciu, udržiavanie cenníka a pod. Jednotný webový portál používaný všetkými distribútormi zobrazuje predrenderovaný obsah na základe lokality. (.NET, C#, Web API, Prism, Managed Extensibility Framework, Typescript, React JS, MS SQL, HTML, CSS, Azure)

► BUSINESS 2 BUSINESS INTEGRÁCIE ◄
Rozširovanie logistiky klienta s cieľom expanzie eshopu do nových trhov. Integrácia API nových dopravcov a doručovateľov do existujúceho ERP klienta a udržiavanie funkčnosti stávajúcich integrácií. Od analýzy až po testovanie.
(.NET, C#, ENTITY FRAMEWORK, MS SQL, REST, WCF, KUBERNETES)

► INTEGROVANÉ OBSLUŽNÉ MIESTO OBČANA (IOMO) ◄
IOMO ponúka prístup k elektronickým službám štátu na jednom asistovanom mieste. Dodávame 100% riešenia za našeho klienta. Máme zodpovednosť za moduly pracoviska, správu prevádzkarní, centralizovanú správu osvedčení a centralizovanú správu činnosti.
(C#, .NET, WPF, MVC, WCF, Entity Framework, Oracle, javascript, CSS, HTML)

► WEB PORTÁL ◄
Portál, ktorý združuje veľké množstvo ubytovacích zariadení na Slovensku a s nimi spojené veľké množstvo dát. Kompletné prerábanie portálu. Momentálne pracujeme na migrácii celého systému k novému poskytovateľovi webhostingových služieb a zmenách systému, ktoré umožnia portálu megaubytovanie.sk expandovať do Českej Republiky.
(.NET, C#, Entity Framework, ASP.NET MVC, Typescript)

► ROZŠIROVANIE FUNKCIONALÍT PRE CLOUD OFFICE APLIKÁCIE ◄
Sofistikovaná aplikácia, ktorá uľahčuje prácu s cloud office službami, najmä ich administráciu a manažment. Riešenie sa môže použiť na administratívne úlohy, delegovanie kontroly služieb iným užívateľom v rámci organizácie a zároveň konať tak v zhode so zvýšenou bezpečnosťou, flexibilne.
(C#, .NET, MVC, jQuery, React JS, MS SQL, Azure Cosmos DB)

► MODUL DO ELEKTRONICKÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SR ◄
Projekt zabezpečuje komplexné riešenie zdravotnej starostlivosti pre občanov SR ako napríklad očkovania, predpisovanie liekov (receptov) až po evidenciu zdravotných záznamov občanov. Pracujeme na module, ktorý bude mať na starosti objednávanie pacientov k doktorom a zobrazovanie agendy doktorov. Všetky záznamy sú bezpečne uložené (zašifrované) a prístup k nim je striktne riadený a monitorovaný.
(C#, ASP .NET, MVC, WCF, WPF, MSSQL, TFS, SVN, Dapper, Entity Framework)

► ZAZNAMENÁVANIE POHYBU TELA ◄
Animačný software, ktorý umožňuje nahrať pohyby ľudského tela pomocou hi-tech obleku so senzormi umiestnenými na veľkých kĺboch. Nasnímaný pohyb je možné premietať v 3D a editovať v jednotlivých časových oknách.
(.NET, C#, WPF, Prism, 3D OpenGL, C++ Managed Wrapper)

• Máš možnosť sa zapojiť do mladého kolektívu, kde môžeš profesne a technologicky rásť
• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov, kde sa používajú najnovšie technológie
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Mladý kolektív
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia
• Teambuildingy, pravidelné firemné akcie
• Firemné raňajky
• Kalčeto / stolný futbal
• Hrazda
• Pobočky v Žiline a Bratislave, nová pobočka v Banskej Bystrici, Košiciach alebo v inom potenciálnom meste, prípadne po dohode možnosť pracovať aj u zákazníka / v meste, kde sídli zákazník (Trenčín, Brno, Praha, atď.)

Informácie o výberovom konaní

Angličké CVčko pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• C#, .NET, EF, MS SQL, výhodou WCF, WPF, AngularJS, Angular, ReactJS

• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC Technology, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco Central Europe a iných. Okrem komplexných IT služieb ponúka spoločnosť SIGP aj IT outsourcing služieb v rámci Slovenska a zahraničia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Tinák
Tel.: 0945 452 062
E-mail: poslať životopis
ID: 3572104   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000€ - 4000€ (na základe skúseností uchádzača)