Expert pre obchod v IT

SIGP, s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Stredočeský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€ + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá a progresívna softvérová spoločnosť a náš produkt je špičkový IT outsourcing. Darí sa nám a chceme ďalej rásť. V súčasnosti máme viac ako 70 developerov a kancelárie v Žiline, Bratislave, Banskej Bystrici a otvárame Košice a Ostravu. Vďaka expertnej kvalite našich služieb a porozumeniu zákazníckych potrieb rastie SIGP od roku 2011 v priemere ročne o +103%. Tento nárast chceme udržať. Vytváranie nových príležitostí pre šikovných programátorov je pre nás kľúčová priorita. Ambície sú veľké a hľadáme ďalšiu posilu, ktorá nám naše ciele pomôže dosiahnuť. Zároveň chceme otvoriť ďaľšiu pobočku v meste, ktoré má potenciál.

Potrebujeme človeka, ktorý vie získať kontakty, má sebavedomie a chuť zháňať zaujímavé projekty. Výzvy sú veľké, hľadáme proaktívnych ľudí s potenciálom. Môžeš sa u nás veľa naučiť a zaručene sa nebudeš nudiť.

Tvoje úlohy budú:
→ získavať nové a zaujímavé projekty vo veľkých slovenských alebo aj zahraničných firmách
• telefonická, emailová a osobná komunikácia
• obchodné stretnutia
• cestovanie za zákazníkom
→ iniciatívne sa podieľať na pravidelnej analýze trhu za účelom
• zistenia, kde sa oplatí založiť novú pobočku
• hľadania medzier na trhu, ktoré by sme mohli našou ponukou zaplniť
• monitorovania konkurenčných firiem
→ konzultovať s majiteľmi spoločnosti možné príležitosti a odporučiť kroky k ich získaniu
→ udržiavať obchodné a zákaznícke vzťahy za účelom zvýšenia dlhodobej hodnoty zákazníka
→ analyzovať potreby, náklady a tržby nových aj súčasných zákazníkov a upozorniť na neefektívnu spoluprácu
→ aktívne sa vzdelávať
→ zúčastňovať sa „networking“ udalostí na získanie nových obchodných kontaktov

→ Získaš nadštandardnú províziu a ohodnotenie za každé úsilie, ktoré prinesie výsledky v podobe získania projektu alebo alokácie developerov
→ Naša spoločnosť má dobrú reputáciu, naše projekty boli vždy úspešné a zákazník bol zakaždým spokojný
→ Máš možnosť vzdelávať sa a rásť
→ Možnosť sebarealizácie - spôsoby získavania príležitostí pre našu firmu sú neobmedzené
→ Máš príležitosť zažiť veľký rast spoločnosti, na ktorom bude vidno tvoju prácu
→ Zapojíš sa do mladého kolektívu v neformálnom a kreatívnom pracovnom prostredí
→ U nás nezažiješ byrokraciu (skoro žiadnu)
→ Ako si zariadiš svoj pracovný čas je na tebe
→ Môžeš využívať / zapojiť sa do:
• teambuildingov
• pravidelných firemných akcií,
• firemných raňajok
• kalčeto / stolný futbal

Informácie o výberovom konaní

Pošli svoje CVčko na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

→ skúsenosti so sales managementom v IT oblasti sú podmienkou
→ veľká sieť kontaktov na IT firmy výhodou
→ komunikačné zručnosti (telefonické, emailové a osobné)
→ schopnosť viesť obchodné stretnutia
→ profesionalita
→ samostatnosť a iniciatíva, chuť pracovať
→ znalosti a vedomosti z oblasti IT nutnosťou
→ znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni nutnosťou

Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC Technology, PDI Software, SCR Technologies, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco Central Europe a iných. V súčasnosti máme viac ako 70 TOP developerov a kancelárie v Žiline, Bratislave a Banskej Bystrici a ďalšie plánujeme otvoriť v Košiciach a v mestách, kde nájdeme ďalších TOP developerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Tinák
E-mail: poslať životopis
ID: 3453024   Dátum zverejnenia: 16.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + provízia