Front-End a/alebo Back-End Developer

SIGP, s. r. o.

Za Plavárňou 3/8121, Bratislavský kraj, Bratislava, Trenčiansky kraj, Trenčín, Žilinský kraj, Žilina, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
do 4000 Eur na živnosť, dohodou v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je programovanie aj tvoje hobby, jednoznačne patríš do SIGP. Okrem toho, že sme špičkoví odborníci, sme aj super partia. Momentálne nás je 50 a pracujeme na 12 projektoch pre rôznych slovenských a zahraničných zákazníkov.

Aktuálne hľadáme nových Front-end a/alebo Back-end developerov na viaceré projekty v rôznych oblastiach. Ide o AGILNÝ vývoj v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom a developermi.

Tvoja zodpovednosť ako developer bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor. Projekty, ktoré teraz rozbiehame:

► PODNIKOVÝ SYSTÉM ◄
Súčasný systém, ktorý principiálne funguje ako SAP (zasahuje do viacero procesov podniku) nevyhovuje a má vyše 10 rokov. Bude sa programovať celý nanovo. Ide o systém, ktorý má veľa modulov a používajú ho ako zamestnanci, manažéri, tak i developeri. Robia sa v ňom fakturácie, objednávky, reklamácie, a pod.

► OPTICKÉ ROZPOZNÁVANIE OBRAZU ◄
Vo výrobnej hale bude kamera nad dopravníkovým pásom, ktorá bude snímať tovar a na základe machine learning a neurónových sietí bude zisťovať, či je daný výrobok kvalitný.

► DATA WAREHOUSE ◄
Pre výrobnú halu je treba integrovať všetky rôzne zdroje informácií / dať do jedného data warehousu, nad ktorým bude aj nadstavba na simulovanie chodu haly do budúcna. Použiteľné napríklad na predikciu a zabezpečenie dostatku materiálu na výrobu.

► INTELIGENTNÉ MESTÁ ◄
Internet of Things napojené na infraštruktúru mesta, ako napríklad odpady, energetika, doprava, a pod. Slúži hlavne na modernizáciu, zefektívnenie chodu, informatizácie a transparentnosti mesta.

• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Práca s najnovšími technológiami
• Priestor na rozvoj a sebarealizáciu
• Mladý kolektív
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Takmer žiadna fluktuácia
• Stabilita
• Teambuildingy, pravidelné firemné akcie
• Firemné raňajky
• Kalčeto / stolný futbal
• Pobočky v Žiline a Bratislave, po dohode možnosť pracovať aj u zákazníka alebo v meste, kde sídli zákazník

V Europass online editore (https://europass.cedefop.europa.eu/editors/en/cv/compose) vyplň CVčko po anglicky a následne ho ulož ako Europass XML. Toto XMLko nahraj do https://apps.sigp.eu/pages/careersApplication.xhtml a zároveň sa tam registruj pod loginom zloženým s prvého písmena krstného mena a celého priezviska (napr: jtinak).

► Pár vecí, ktoré XML musí obsahovať: ◄
• hore je "Type of application" - na to klikni a z dropdown menu vyber "Personal Statement". Tam vyplň pár viet o sebe
• popis jednotlivých pozícii v rámci "Work Experience" aspoň na 2-3 vety
• dole je "Job Related Skills" - tu spíš všetky technické skills, ktoré máš pod seba, ako napr:
C#
ASP.NET MVC
Java
Hibernate
JSF
Entity Framework
SQL Server
atď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Požadované znalosti na Front-end developera: MVC alebo nejaký javascript framework ako REACTJS alebo ANGULAR
• Požadované znalosti na Back-end developera (buď Java alebo .NET): JAVA, Hibernate, JSF, Spring, C#, .NET, EF, MS SQL
• Výhodou sú znalosti technológií ako WCF, WPF, MD CRM, Typescript
• Výhodou je znalosť TFS alebo GIT
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco a iných. Okrem komplexných IT služieb ponúka spoločnosť SIGP aj IT outsourcing služieb v rámci Slovenska a zahraničia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

ID: 3360093   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   do 4000 Eur na živnosť, dohodou v závislosti od skúseností