Front-End a/alebo Back-End Developer (C#/Java/ReactJS/Angular)

SIGP, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000€ - 4000€ + výška odmeny bude dohodnutá na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► MIESTO PRÁCE NIE JE LEN ŽILINA, POZRI BENEFITY ◄

Sme mladá a progresívna softvérová spoločnosť a náš produkt je špičkový IT outsourcing. Darí sa nám a chceme ďalej rásť. V súčasnosti máme viac ako 50 developerov a kancelárie v Žiline a Bratislave. Vďaka expertnej kvalite našich služieb a porozumeniu zákazníckych potrieb rastie SIGP od roku 2011 v priemere ročne o +103%. Tento nárast chceme udržať. Spolupráca so šikovnými developermi je pre nás kľúčová priorita. Do roku 2020 chceme zdvojnásobiť náš počet a strojnásobiť obrat. Zároveň chceme otvoriť ďaľšiu kanceláriu v meste, ktoré má potenciál.

Hľadáme ľudí, ktorých programovanie baví a ktorí sa radi učia nové technológie, postupy. Ľudí, ktorí majú myslenie nastavené na riešenie problémov rôznymi spôsobmi. Vývoj je u nás Agilný v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom a developermi na báze Scrumu.

Tvoja zodpovednosť ako developer bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor. Projekty, ktoré teraz rozbiehame:

► PODNIKOVÝ SYSTÉM ◄
Súčasný systém, ktorý principiálne funguje ako SAP (zasahuje do viacero procesov podniku) nevyhovuje a má vyše 10 rokov. Bude sa programovať celý nanovo. Ide o systém, ktorý má veľa modulov a používajú ho ako zamestnanci, manažéri, tak i developeri. Robia sa v ňom fakturácie, objednávky, reklamácie, a pod.

► OPTICKÉ ROZPOZNÁVANIE OBRAZU ◄
Vo výrobnej hale bude kamera nad dopravníkovým pásom, ktorá bude snímať tovar a na základe machine learning a neurónových sietí bude zisťovať, či je daný výrobok kvalitný.

► DATA WAREHOUSE ◄
Pre výrobnú halu je treba integrovať všetky rôzne zdroje informácií / dať do jedného data warehousu, nad ktorým bude aj nadstavba na simulovanie chodu haly do budúcna. Použiteľné napríklad na predikciu a zabezpečenie dostatku materiálu na výrobu.

Projekty v komunikácii (zatiaľ bez popisu):
► JAVA PROJEKT PRE RAKÚSKU BANKU ◄
► JAVA PROJEKT PRE MEDZINÁRODNÚ AUTOMOBILKU ◄
► C# PROJEKT PRE BANKY A POISŤOVNE ◄

Výber z projektov, na ktorých momentálne pracujeme:
► CMS PORTAL ◄
CMS systém na správu webových portálov známej automobilky pre všetkých jej distribútorov po celom svete. Komplexná platforma umožňuje vlastnú úpravu, jazykovú mutáciu, udržiavanie cenníka a pod. Jednotný webový portál používaný všetkými distribútormi zobrazuje predrenderovaný obsah na základe lokality.

► BUSINESS 2 BUSINESS INTEGRÁCIE ◄
Rozširovanie logistiky klienta s cieľom expanzie eshopu do nových trhov. Integrácia API nových dopravcov a doručovateľov do existujúceho ERP klienta a udržiavanie funkčnosti stávajúcich integrácií. Od analýzy až po testovanie.

► INTELIGENTNÝ DOTAZNÍK ◄
Platforma určená na vytváranie dotazníkov na širokej palete preddefinovaných komponentov. Systém je tiež určený na verejné prieskumy pre konkrétnych používateľov alebo aj bez obmedzenia. Predložené údaje sú uložené v databáze a sú predmetom ďalšieho procesu.

► WEB PORTÁL ◄
Portál, ktorý združuje veľké množstvo ubytovacích zariadení na Slovensku a s nimi spojené veľké množstvo dát. Kompletné prerábanie portálu.

► INTERNET BANKING PRE VIETNAMSKU BANKU ◄

► FRONTEND PRE CESKU BANKU ◄

► MODUL DO ELEKTRONICKEHO ZDRAVOTNICTVA SR ◄
Modul bude mat na starosti objednavanie pacientov k doktorom a zobrazovanie agendy doktorov.

• Máš možnosť sa zapojiť do mladého kolektívu, kde môžeš profesne a technologicky rásť
• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov, kde sa používajú najnovšie technológie
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Mladý kolektív
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia
• Teambuildingy, pravidelné firemné akcie
• Firemné raňajky
• Kalčeto / stolný futbal
• Hrazda
• Pobočky v Žiline a Bratislave, po dohode možnosť pracovať aj u zákazníka alebo v meste, kde sídli zákazník (Profesia neumožňuje vybrať viacero miest výkonu práce)

Informácie o výberovom konaní

Anglické CVčko pošli na kariera@sigp.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

► Aktuálne hľadáme hlavne C#/.NET developerov ◄
• Požadované znalosti na Front-end developera: REACTJS a/lebo ANGULAR
• Požadované znalosti na Back-end developera (buď .NET a/alebo Java): C#, .NET, Entity Framework, JAVA, Hibernate, JSF, Spring, MS SQL
• Výhodou sú znalosti technológií ako MVC, WCF, WPF, MD CRM, Typescript
• Výhodou je znalosť TFS alebo GIT
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC Technology, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco Central Europe a iných. Okrem komplexných IT služieb ponúka spoločnosť SIGP aj IT outsourcing služieb v rámci Slovenska a zahraničia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

ID: 3360093   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000€ - 4000€ + výška odmeny bude dohodnutá na základe skúseností uchádzača