JAVA Developer, Žilina & Bratislava

SIGP, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
up to 4000 Eur, Dohodou v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je programovanie aj tvoje hobby, jednoznačne patríš do SIGP. Okrem toho, že sme špičkoví odborníci, sme aj super partia. Momentálne nás je 40 a pracujeme na 7 projektoch pre rôznych slovenských a zahraničných zákazníkov.

Aktuálne hľadáme JAVA developerov na nový projekt v oblasti e-commerce. Ide o AGILNÝ vývoj. Tvoja zodpovednosť ako developer bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.

• Zodpovednosť za vývoj modulov podľa zadanej špecifikácie
• Komunikácia v tíme
• Návrh nových riešení
• Optimalizácia existujúcich modulov

Požiadavky:
• Znalosť technológií na pokročilej úrovni: JAVA, Hibernate, JSF, Spring, SQL
• Znalosť posledných trendov v dizajne software, architektúre a vo webových službách

• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Práca s najnovšími technológiami
• Priestor na rozvoj a sebarealizáciu
• Mladý kolektív
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Takmer žiadna fluktuácia
• Stabilita
• Teambuildingy, firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Chuť pracovať a ochota neustále sa odborne vzdelávať
• Dobré komunikačné znalosti
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Dôslednosť
• Logické myslenie
• Tímovosť
• Samostatnosť

Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú Hewlett-Packard, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk a iných. Okrem komplexných IT služieb ponúka spoločnosť SIGP aj IT outsourcing služieb v rámci Slovenska a zahraničia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIGP, s.r.o.
Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Bekeová, M.Sc.
Tel.: 0904 198 875
E-mail: poslať životopis
ID: 2147039   Dátum zverejnenia: 29.9.2017