Reagujte bez životopisu

Administratívny pracovník, referent s nemeckým jazykom

SIGMA INVEST s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihňeď/dohodou
1 500 EUR/mesiacNástupný plat v prípade ak je Vás potrebné zaučiť je 1000,- EUR netto. Tento plat bude postupne navyšovaný. Ak máte v danej oblasti skúsenosti a prax, na mzde, ktorá bude samozrejme vyššia, sa dohodneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/-yňu na pozíciu administratívny pracovník/projektový manager s aktívnym nemeckým jazykom.
Vašou úlohou bude aktívne vyhľadávať a telefonicky kontaktovať nové spoločnosti na spoluprácu v oblasti stavebníctva a priemyslu v Nemecku a Rakúsku.
- e- mailová komunikácia s klientmi
- koordinácia projektu od ponuky ( cena, počet pracovníkov, dĺžka
projektu atď ), cez postup realizácie až po úspešné ukončenie
- administratívne činnosti - vedenie databázy firiem a komunikácie

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s mladým kolektívom
- dlhodobá spolupráca, podpora, zázemie
- služobný mobil
- služobný notebook
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovný čas 08:00 - 16:00

Informácie o výberovom konaní

Životopisy poprosíme zasielať na:
[email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné, organizačné a vyjednávacie
schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť,
asertivita, priebojnosť
- zručnosť s PC
- prax v tejto oblasti veľmi vítaná, nie však
nutná
- nemecký jazyk slovom aj písmom

SIGMA INVEST s.r.o., je mladá dynamická stavebná spoločnosť, pôsobiaca na trhu od roku 2021 so sídlom v Prešove, ktorá sa špecializuje na realizáciu projektov v krajinách Európskej únie a poskytovaniu poradenstva v oblasti ľudských zdrojov. Našim cieľom je úspešne riešiť dlhodobé ako aj krátkodobé projekty našich klientov na medzinárodnej úrovni, ponúkať kvalifikovaných subdodávateľov v oblasti stavebníctva a priemyslu a tým prispievať k ich rastu.
ID: 4551088  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac