Odborný - obchodný konzulent v oblasti chovu hospodárskych zvierat

SIGI TRADE, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac13 plat, motivačné ohodnotenie v závislosti od predaja, odmeny a bonusy, iné benefity, priemerný až lepší predajca možnosť zárobku nad 2500€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie odborného predaja výživárskych produktov pre všetky druhy hospodárskych zvierat. Zároveň poskytovať seriózny odborný chovateľský servis pre farmárov.

trvalý pracovný pomer, možnosť odborného rastu, motivačné finančné ohodnotenie

Uchádzač zašle životopis a motivačný list emailom do termínu ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

živočíšna výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

chovu hospodárskych zvierat

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, serióznosť, ochota učiť sa nové veci

SIGI Trade s.r.o., je obchodno-poradenská spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá okrem produktov vysokej kvality poskytuje svojim partnerom špičkový servis v oblasti výživy, manažmentu stáda a zdravia chovu prostredníctvom svojho jedinečného systému uplatňujúc ekonomické princípy a najmodernejšie trendy v danej oblasti.

Viac tu: http://sigitrade.webnode.sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3400258  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac