Odborný konzulent v oblasti veterinárnej starostlivosti HZ

SIGI TRADE, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €, prémie podľa predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie odborného predaja výživárskych produktov pre všetky druhy hospodárskych zvierat. Zároveň poskytovať seriózny odborný chovateľský servis pre farmárov.

trvalý pracovný pomer, možnosť profesionálneho rastu, motivačné finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

živočíšna výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

SIGI Trade s.r.o., je obchodno-poradenská spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá okrem produktov vysokej kvality poskytuje svojim partnerom špičkový servis v oblasti výživy, manažmentu stáda a zdravia chovu prostredníctvom svojho jedinečného systému uplatňujúc ekonomické princípy a najmodernejšie trendy v danej oblasti.

Viac tu: http://sigitrade.webnode.sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3400257  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €, prémie podľa predaja