Programátor automatizační techniky

Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s. r. o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc13. plat, odměny, stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrhy algoritmů řízení technologické linky na základě dodaných podkladů
• Tvorba programů pro řízení PLC automatů pro technologické linky
• Tvorba vizualizace technologických linek
• Uvádění do provozu technologických linek u zákazníka (Fa. Siemeplakmp realizuje zakázky na všech kontinentech světa)

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
odměny
stravenky
pružná pracovní doba

Informace o náboru

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích a v Plzni a vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici programátor automatizační techniky ve strojírenství.

Popis pracovní pozice programátor automatizační techniky:

Požadovaná znalosti:
• Požadované vzdělání: VŠ elektrotechnického směru
• Jazykové znalosti: AJ stupeň B1 (nebo maturitní zkouška), navíc znalost NJ je výhodou
• Znalosti v oboru elektrických pohonů
• Znalosti v oboru sítí TCP/IP, Profinet, Profibus
• Znalosti v technice polovodičových měničů SEW a Siemens
• Pokročilé znalosti v oboru Automatizační technika, programování v LAD
• Základní znalost návrhu elektroinstalací nízkého napětí strojů a technologických zařízení.
• Znalost práce s programem TIA Portal systému Siemens je výhodou
• Vhodné i pro absolventy VŠ
• Požadavky: samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti
• Znalost čtení technické dokumentace
• Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
• Přátelské pracovní prostředí
• Odpovídající finanční ohodnocení
• 13. plat, stravenky, a další benefity
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Pružnou pracovní dobu
• Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: v jedné ze tři poboček dle vlastního výběru:
kancelář Nerudova 312, Mariánské Lázně
kancelář Zahradní 362, Domažlice
kancelář Revoluční 56a, Plzeň

Vhodné pro:
• Absolventy VŠ a SPŠ
• osoby se zdravotním postižením (OZP)
• Cizince

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

TCP/IP - Pokročilý
Profinet - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4064774  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc