Controlling Professional

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1600 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Scope:
  • Cost controlling and budgeting for central corporate departments
  • Monthly reporting of forecast provided by business controllers, including quality checks
  • Coordination of budgeting and forecasting process for countries in scope

Experience and other requirements:
  • We require 3-5 years’ experience in business controlling, budgeting or general accounting for multinational company
  • Strong analytical thinking
  • Understanding of financial reports
  • Advanced Excel Skills
  • SAP experience

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Počet rokov praxe
3

- Flexibility/ Adaptability
- Problem solving
- Communication

ID: 3508228  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.