IT programátor v oblasti Priemyselnej Automatizácie a Infraštruktúry

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové ohodnotenie
dohodou

O nás

SIPRIN
Spoločnosť Siprin bola založená v marci 1999. Medzi jej hlavné činnosti patrí poradenstvo a tvorba riešení v oblasti priemyselnej automatizácie či technická údržba výrobných liniek a zariadení priemyselných podnikov.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Odborné predpoklady:
• prehľad v oblasti priemyselnej automatizácie
• skúsenosti s programovím PLC / SCADA
• minimálne 1 rok skúseností s vývojom v C++ a v C# pod MS Windows
• skúsenosti s programovaním v SQL
• skúsenosti v oblasti databáz a informačných systémov v priemysle
• znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií
• znalosť PHP, Java, Linux výhodou

Osobnostné predpoklady:
• samostatnosť
• zodpovednosť
• flexibilita
• komunikatívnosť
• schopnosť práce v kolektíve

Hľadáme nového kolegu pre tím Engineering Department (ED) zaoberajúci sa realizáciou projektov v oblasti priemyselnej automatizácie a infraštruktúry.

Vašou úlohou bude :
• Podpora akvizičných činností
  • podpora pri analýze požiadaviek zákazníkov a
  • podpora pri návrhu riešení
• Realizáciia zákaziek
  • vývoj a test SW v kancelárii v Bratislave
  • nasadzovanie a test SW u zákazníkov v SK aj v zahraničí
  • zaškoľovanie užívateľov SW
• Záručný a pozáručný servis
  • analýza a odstraňovanie SW chýb

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
• VŠ vzdelanie, zameranie automatizácia, resp. IT

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Automatizácia / IT

Jazykové požiadavky
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
1

ID: 3192079  Dátum zverejnenia: 18.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou