Brigádnik pre podporu IT tímu

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Platové ohodnotenie
5 EUR/hod.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Krátkodobá brigáda pre študenta so záujmom o IT technológie s možnosťou predĺženia.

Náplň práce:

  • Pomocne práce pri zariaďovaní nových priestorov
  • Inštalácia počítačov
  • Inštalácia a testovanie siete
  • Evidencia zariadení
  • Podpora používateľov

Požiadavky:

  • VŠ študent technického vzdelania
  • Záujem o informačné technológie
  • Všeobecný prehľad HW a  SW (Windows, Linux)
  • Znalosti o počítačových sieťach
  • Znalosť MS Office 365 (word, excell, powerpoint )
  • Anglický jazyk

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná odmena je od 5€ brutto / hod. V závislosti od skúseností.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
ID: 4817618  Dátum zverejnenia: 27.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.