Študent na oddelenie logistiky

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Platové ohodnotenie
6 EUR/hod.6eur/hodinu + stravné

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu – študenta VŠ na zástup našich kolegov na oddelení logistiky.

Pracovná náplň:
• Distribúcia zásielok v rámci spoločnosti
• Evidencia zásielok
• Zabezpečovanie logistických služieb pre jednotlivé spoločnosti koncernu Siemens (objednávanie prepravy, výber vhodného prepravcu a pod.)
• Pracovali by ste pravidelne v utorok a/alebo streda a/alebo štvrtok

Požiadavky:
• Flexibilita
• AJ – komunikatívna úroveň
• Základné počítačové zručnosti

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 4789424  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.