Customer Services Support Operator

Miesto práce
Žilina
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 200 EUR/mesiac

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

Do nášho tímu Zákazníckeho servisu v Žiline hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu na pozíciu Customer Services Support Operator.

Pracovná pozícia zahŕňa :

 Call handling

• preberanie prichádzajúcich podnetov od zákazníkov (externí klienti) a starostlivosť a správa klientskeho portálu teamplay Fleet

• poskytovanie informácií a komunikovanie ďalšieho riešenia

• spracovávanie požiadaviek na servisný zásah

• vytváranie a správa tiketov

Back office aktivity

• objednávanie dielov pre servisný zásah (interný klient)

• vedenie evidencie a aktualizácia údajov

• generovanie a správa reportov KPI

• evidencia, monitoring a dodržiavanie parametrov SLA

Požiadavky:

• Ukončené SŠ vzdelanie

• Skúsenosť s prácou v SAP výhodou

• MS Excel - pokročilý

• Anglický jazyk - minimálne úroveň stredne pokročilý (B2)

Ponúkame

  • Cafeteria ročný balík na relax, rodinu, zdravie, nadštandardné lekárske prehliadky
  • Stravné dotované zamestnávateľom
  • 20 dní plne hradenej PN/OČR
  • 3 dni extra voľno na zotavenie tzv. Sick days
  • 6 dní extra celofiremné voľno tzv. Bridge days
  • Flexibilný pracovný čas a Homeoffice
  • Reward and Recognition program - bonus kolegovi za dobre vykonanú prácu
  • Referral program - bonus za odporúčanie svojho známeho
  • Tréningové a rozvojové programy
  • Team-building program
  • Loyalty program (pracovné a životné výročia, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžicky...)
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Starostlivosť o rodinu (narodenie dieťaťa, odchod na materskú dovolenku, príspevok na materskú škôlku, letné tábory...)

Základná zložka platu od 1 200 € + VAR*

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

ID: 4777416  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac