Business Administration (Finance) Support / Student part-time

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Platové ohodnotenie
Od 6 EUR/hod.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Business Administration Support - Brigáda pre študentov Vysokej školy

Do nášho novo vznikajúceho tímu Shared Service Center hľadáme študenta/ku vysokej školy, ktorý bude podporou pracovných úloh súvisiacich s každodenným chodom nášho finančného oddelenia. Jedná sa najmä o pracovné úlohy v oblasti financií a administratívy. Uprednostňujeme študentov 2.-3. ročníka Ekonomickej univerzity.

Patria sem najmä tieto úlohy:

  • Podpora pri príprave finančných analýz, plánovania a kontrolingových činností
  • Evidencia majetku / podpora procesu inventarizácie
  • Príprava vstupov pre mesačnú IC fakturáciu
  • Príprava dát pre vytváranie rezerv a podpora pri mesačnej uzávierke
  • Podpora pri príprave EuroVAT reportov
  • Vytváranie objednávok / príjemok tovaru a služieb

Požiadavky a zručnosti:

  • Skúsenosti s MS Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Teams,..)z
  • Znalosť SAP - prospešné
  • Angličtina B2 - dobrý v hovorení a písaní
  • Nezávislý pracovný štýl
  • Dobré komunikačné schopnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ostatné odmeny: už od 6 EUR brutto / hod

*Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore
Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo ponúkame

  • Skvelý tím a skvelá pracovná atmosféra
  • Teambuildingové akcie
  • Príspevok na stravovanie
  • Školiaci a rozvojový program (obchodné a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, školenia mäkkých zručností,…)
  • Skvelý mentoring zo strany nadriadeného (viac informácii na pohovore)
ID: 4772308  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.