Brigádnik pre podporu IT tímu

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové ohodnotenie
6 EUR/hod.Od 6€ brutto / hod

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Ak si študent/-ka vysokej školy so záujmom o IT technológie a plánuješ odštartovať svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, čítaj ďalej :)

Náplň práce:
  • Pomocne práce pri zariaďovaní nových priestorov
  • Inštalácia počítačov
  • Inštalácia a testovanie siete
  • Evidencia zariadení
  • Podpora používateľov

Požiadavky:
  • Záujem o informačné technológie
  • Všeobecný prehľad HW a  SW (Windows, Linux)
  • Znalosti o počítačových sieťach
  • Znalosť MS Office 365 (word, excell, powerpoint )
  • Anglický jazyk

Čo ponúkame:

  • Dlhodobá brigáda počas štúdia s možnosťou nabrať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou
  • Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
  • Stravné lístky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná odmena je od 6€ brutto / hod. V závislosti od skúseností.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
ID: 4757632  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.