Working Student – finančné oddelenie

Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Platové ohodnotenie
6 EUR/hod.6 EUR/hodinu + príspevok na stravu

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme študenta/študentku 5. ročníka s potenciálnom nástupu v budúcnosti na full-time!

Náplň práce:
• Zakladanie a spracovanie obchodných záznamov v SAPe
• Spolupráca v procese plánovania – forecasting / budgeting
• Spracovanie finančných reportov a analýz (SAP – Excel)
• Vystavovanie objednávok
• Spolupráca pri uzávierkových aktivitách
• Administratívna podpora (spracovanie zmluvnej a sprievodnej dokumentácie k obchodným prípadom)

Požiadavky na uchádzača/uchádzačku:
• Študent/ka 5. ročníka VŠ ekonomického smeru
• Potenciál nástupu na full-time
• Excel, SAP výhodou

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore
5. ročník, ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 4701807  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.