Team Assistant

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Platové ohodnotenie
Od 5 EUR/hod.+ VAR*

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

#UltrasoundManufacturing

Hľadáme do nášho skvelého tímu študenta/ku vysokej školy, ktorý podporí naše PLM oddelenie a zároveň sa postará o každodenný chod našej kancelárie v Košiciach.

To zahŕňa PODPORU v rámci nasledujúcich úloh:

  • Podpora administratívneho chodu kancelárie
  • Spracovanie úhrad nákladov
  • Starostlivosť o kancelársku a IT techniku
  • Starostlivosť o návštevy a našich zamestnancov aby sa u nás cítili dobre
  • Podpora pre PLM - Product Lifecycle Management oddelenie

Požiadavky a zručnosti:

  • Skúsenosti s MS Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Teams,..)
  • Bežné IT aplikácie a nástroje – Internet, skúsenosti s webovými aplikáciami
  • Angličtina B1 - dobrá v hovorení a písaní
  • Silné komunikačné schopnosti a proaktívny prístup
  • Ekonomické vzdelanie je výhodou

Základná zložka mzdy na hodinu: 5,00 € brutto/hod

*Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií.

Čo ponúkame:

  • Skvelý tím a skvelá atmosféra
  • Príspevok na stravovanie
  • Rôzne benefity

Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, s ohľadom na situáciu na trhu.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

ID: 4698356  Dátum zverejnenia: 5.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.