Sales Support Junior pre oblasť energy automation

Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 800 EUR/mesiacOd 1 800 € brutto/mesiac*
*Počas výberového procesu starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu a skúsenosti a následne ich zohľadníme v ponuke odmeňovania. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

O nás

SAT
Spoločnosť SAT Systémy automatizačnej techniky pôsobí na slovenskom a európskom trhu od roku 1991. Dodáva automatizačné systémy pre energetiku, dopravné systémy, vodné hospodárstvo a priemysel.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Sales Support Professional pre oblasť automatizácie a riadiacich systémov v energetike a digitálnych ochrán. Viac o našich projektoch v oblasti energetiky sa môžete dozvedieť na: https://new.siemens.com/sk/sk/produkty/energetika.html

Vašou úlohou bude
• back-office podpora obchodu v oblasti riadiacich systémov v energetike
• postupné prenikanie do priameho obchodu s cieľom získavania nových zákaziek
• účasť na obchodných rokovaniach
• spolupráca pri návrhu technických riešení, spolupráca pri realizácií riešení
• vypracovávanie prezentácii, spolupráca na spracovaní obchodnej časti ponúk a technickej časti zmlúv a ponúk
• konzultovanie obchodných a technických náležitostí ponúk a zmlúv s obchodným tímom, resp. zákazníkom
• spolupráca na plnení obchodných plánov

Požiadavky na kandidáta:
• Pozícia vhodná aj pre absolventa s chuťou učiť sa a s potenciálom rastu

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore
elektrotechnika / energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo ponúkame

• Možnosť využitia služobného auta aj na súkromne účely
• Akciové programy
• Pracovné jubileum 10 a 20 rokov
• Príspevok na zdravie, relax a rodinu spravidla 100eur/rok
• Zvýhodnený zamestnanecký paušál
• Pracovné voľno nad rámec zákonom stanovenej dovolenky
ID: 4591669  Dátum zverejnenia: 28.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac