Ponuka pre študentov: Vstupná kontrola kvality

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové ohodnotenie
5 EUR/hod.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Divízia Ultrasound, ako súčasť spoločnosti Siemens Healthineers, vyrába vysoko konfigurovateľné ultrazvukové medicínske zariadenia pre trh zdravotníckeho priemyslu.

Pridaj sa k nášmu tímu v Siemens Healthineers a využi príležitosť získať skúsenosti vo výrobe a stať sa súčasťou nášho projektu v Košiciach.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Vykonávanie vizuálnej kontroly materiálu, kontroly funkcionality produktu a všeobecný test kvality vrámci vstupnej kontroly.
• Rozbaľovanie materiálu, rozbaľovanie krabíc- unpacking proces.
• Triedenie materiálu podľa pracovnej inštrukcie a zadefinovaneho postupu.
• Konečné balenie a pripravenie materiálu na odoslanie.
• Iné pomocné práce.
Požiadavky na zamestnanca
  • Štúdium v oblasti technického zamerania výhodou
  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ostatné odmeny:
Základná zložka mzdy na hodinu: 5,00 € brutto/hod

Čo ponúkame:
Získanie skúseností v oblasti výroby / kontroly kvality
Skvelý tím a skvelá atmosféra
Príspevok na stravovanie

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

ID: 4589415  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.