Technický nákupca pre priamy materiál s nemeckým jazykom

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 250 EUR/mesiacOd 1250 EUR/mesiac brutto + variabilná odmena*
*Počas výberového procesu starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu a skúsenosti a následne ich zohľadníme v ponuke odmeňovania. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý sa venuje nákupu materiálu a služieb pre Siemens výrobné spoločnosti v Nemecku hľadáme nových kolegov!

Vaše úlohy:

• Zabezpečenie komplexných informácií, plánovanie a realizácia požiadaviek zákazníka na nákup priameho, prípadne nepriameho materiálu

• Vyjednávanie cien a dodacích termínov

• Zakladanie objednávok v SAP

• Spolupráca so zákazníkmi, dodávateľmi, nákupným a logistickým tímom v Nemecku

• Zodpovednosť za správnosť objednávok a ich potvrdení, sledovanie dodacej lehoty

• Kontrola a objasnenie nezrovnalostí v príjmových dokladoch, faktúrach, informačných záznamoch a pod.

• Udržovanie prehľadu o skladových zásobách

• Občasné služobné cesty do Bratislavy – práca v kancelárií podľa dohody (cca 2-3x mesačne)

Požadujeme:

• 1+ rok skúsenosti s nákupom, výhodou je skúsenosť s technickým nákupom

• dobré komunikačné zručnosti v nemeckom jazyku

• znalosť Excel, Word, Outlook. SAP je výhodou

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo ponúkame

• Work-life balance - flexibilný pracovný čas (skrátené piatky, čiastočná telepráca), hybridný working model

• Bridge days (spravidla 5dní/rok), Sick days (3dni/rok), dodatočné platené pracovné voľno

• Náhrada ušlého zárobku za obdobie práceneschopnosti a ošetrovania člena rodiny - až do výšky 100% mzdy, celkovo 20dní/rok

• Flexibilný Cafeteria systém - BenefitPlus = spravidla 300 bodov/€ ročne

• Finančné príspevky – pri narodení dieťaťa, príspevok na návštevu predškolského zariadenia (v rámci Cafeteria systému - BenefitPlus), podpora pri reprezentačnej športovej činnosti

• Zľavy pre zamestnancov (služby bankovníctva, elektronika, výpočtová technika, jazykové kurzy, dovolenkové pobyty)

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) progresívny podľa dĺžky pracovného pomeru

• Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky

• 2 SIM karty so zvýhodneným zamestnaneckým paušálom aj pre rodinných príslušníkov

• Employee Referral program - bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 2 000€

• Po uplynutí skúšobnej doby možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens

• Wellbeing program, deň zdravia, team-building program

• Náš tréningový a rozvojový program umožňuje v rámci pracovného času zvyšovanie odbornosti, rovnako aj vzdelávanie sa v rôznych oblastiach, podľa vlastného výberu

• Vecný dar pri príležitosti životného jubilea 50 rokov veku, pracovného jubilea a pri príležitosti odchodu do dôchodku