Sales Professional pre oblasť energy automation

Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
plný úväzok
Platové ohodnotenie
2 200 EUR/mesiacOd 2 200 EUR brutto/mesačne + variabilná odmena*
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v ponuke.

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Sales Professional pre oblasť automatizácie a riadiacich systémov v energetike a digitálnych ochrán. Viac o našich projektoch v oblasti energetiky sa môžete dozvedieť na: https://new.siemens.com/sk/sk/produkty/energetika.html

Vašou úlohou bude:
• obchod v oblasti riadiacich systémov v energetike
• získavanie nových zákaziek, udržovanie partnerských vzťahov a kontaktov s kľúčovými zákazníkmi
• vedenie obchodných rokovaní
• návrh technických riešení, spolupráca pri realizácií riešení
• vypracovávanie prezentácii, samostatné spracovanie obchodnej časti ponúk, zodpovednosť za vypracovanie technickej časti zmlúv a ponúk
• konzultovanie obchodných a technických náležitostí ponúk a zmlúv so zákazníkom
• spoločne s tímom zodpovednosť za prípravu obchodných plánov a ich plnenie

Požiadavky na kandidáta:
• VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky / energetiky
• Znalosť AJ B1, NJ výhodou
• Min. 3 roky prax v oblasti obchodu v energetickom priemysle

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz
B

Čo ponúkame

• Home office, telepráca
• Flexibilný pracovný čas (business hours 9:00 – 15:00), skrátené piatky
• Bridge days (spravidla 5 dní/rok)
• Sick days (3dni/rok)
• Dodatočné platené pracovné voľno
• Cafeteria systém - BenefitPlus (spravidla 300 bodov/€ ročne)
• Príspevok na DDS – po uplynutí skúšobnej doby
• Náhrada ušlého zárobku za obdobie PN a OČR (až do výšky 100% mzdy, celkovo 20dní/rok) – po uplynutí skúšobnej doby
• Príspevok pri narodení dieťaťa (300 €)
• Príspevok na návštevu predškolského zariadenia (200 € v rámci Cafeteria systému - BenefitPlus)
• Podpora pri reprezentačnej športovej činnosti
• Zvýhodnený zamestnanecký paušál aj pre rodinných príslušníkov (2 SIM karty)
• Bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 2000€
• Po uplynutí skúšobnej doby možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens
• Zľavy pre zamestnancov (elektronika, jazykové kurzy, dovolenkové pobyty...)
• Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky – pre zamestnancov v pracovnom pomere viac ako 3 roky
• Wellbeing program, deň zdravia, team-building program
• Vzdelávanie sa v rôznych oblastiach podľa vlastného výberu v rámci pracovného času
• Odmena za lojalitu pri dosiahnutí 10- a 20-ročného pracovného jubilea
• Vecný dar pri príležitosti životného jubilea 50 rokov veku a pri príležitosti odchodu do dôchodku
ID: 4488339  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac