Učtovník pre oddelenie AP s maďarčinou

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 300 EUR/mesiac

Od 1.300 €  brutto/mesiac + variabilná odmena
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Náplň práce:

  • spracovávanie prijatých faktúr v systéme SAP
  • priraďovanie faktúr k vytvoreným objednávkam
  • kontrola správnosti údajov na faktúrach
  • komunikácia so zákazníkmi e-mailom alebo telefonicky v maďarskom jazyku na dennej báze
  • podieľanie sa na mesačných, štvrťročných a ročných účtovných závierkach
  • zavádzanie nových procesov

Požiadavky na kandidáta:

  • stredoškolské vzdelanie ideálne ekonomického smeru
  • angličtina výhodou
  • užívateľskú znalosť programov sady MS Office (najmä MS Excel)
  • znalosť systému SAP výhodou

Benefity:
  • Work-life balance - flexibilný pracovný čas (skrátené piatky, čiastočná telepráca), hybridný working model
  • Bridge days (spravidla 5dní/rok)
  • Sick days (3dni/rok), dodatočné platené pracovné voľno
  • Náhrada ušlého zárobku za obdobie práceneschopnosti a ošetrovania člena rodiny - až do výšky 100% mzdy, celkovo 20dní/rok
  • Flexibilný Cafeteria systém - BenefitPlus = spravidla 300 bodov/€ ročne
  • Finančné príspevky – pri narodení dieťaťa, príspevok na návštevu predškolského zariadenia (v rámci Cafeteria systému - BenefitPlus), podpora pri reprezentačnej športovej činnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) progresívny podľa dĺžkou pracovného pomeru
  • Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky<
  • 2 SIM karty so zvýhodneným zamestnaneckým paušálom aj pre rodinných príslušníkov
  • Employee Referral program - bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 2 000€
  • Po uplynutí skúšobnej doby možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens-
  • Wellbeing program, deň zdravia, team-building program
  • Vecný dar pri príležitosti životného jubilea 50 rokov veku a pri príležitosti odchodu do dôchodku
  • Náš tréningový a rozvojový program umožňuje v rámci pracovného času zvyšovanie odbornosti, rovnako aj vzdelávanie sa v rôznych oblastiach, podľa vlastného výberu

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý