Registration assistant for IVDR products (práca pre študenta na dohodu)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové ohodnotenie
6 EUR/hod.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Miesto práce:
Bratislava, práca z domu (na základe dohody s managerom)

Náplň práce:

  • administratívna podpora DX tímu
  • registratúra diagnostických pomôcok in vitro v zmysle zákonných požiadaviek
  • údržba internej databázy

Požiadavky:

  • MS Excel - mierne pokročilý
  • práca s databázami
  • zmysel pre detail
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • schopnosť komunikácie v AJ (e-mailová komunikácia, MS Teams)

Vzdelanie:

študent vysokej školy

Ponúkame:

• Dlhodobá brigáda počas štúdia s možnosťou nabrať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti

• Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou

• Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí

• Stravné lístky

Hodinová mzda: 6€ brutto

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

ID: 4391925  Dátum zverejnenia: 30.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.