Manufacturing Engineer

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 300 EUR/mesiacOd 1300 EUR brutto /mesiac + VAR*

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Divízia Ultrasound, ako súčasť spoločnosti Siemens Healthineers, vyrába vysoko konfigurovateľné ultrazvukové medicínske zariadenia pre trh zdravotníckeho priemyslu.

Pridajte sa k nášmu tímu v Siemens Healthineers a využite príležitosť stať sa súčasťou novovznikajúceho projektu v Košiciach.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Vytvárať a udržiavať štruktúrovaný zoznam všetkých výrobných komponentov a potrebného materiálu pre výrobu produktu (tzv. Bill of Materials - BOM).
• Analyzovať špecifikácie produktov a objasňovať požiadavky na produkty.
• Vytvárať a udržiavať pracovné pokyny na zostavovanie produktov - systémov, podsystémov a náhradných dielov. Zabezpečiť vhodnú procesnú a produktovú dokumentáciu.
• Špecifikovať a obstarávať nástroje a prípravky na výrobu produktov podľa špecifikácií pracovných pokynov.
• Zaškoľovať výrobný personál podľa pokynov montážnych prác.
• Prvý kontakt pre problémy zistené vo výrobe (kvalita, test, proces, iné) vrátane riešenia problémov a spolupráce s výrobnými technikmi pri riešení problémov. Zodpovednosť za zapojenie ďalších funkcií podľa potreby na včasné vyriešenie problému.
• Aktívne odporúčať a implementovať zlepšenia procesov na nepretržitej báze.

Aby ste uspeli, mali by ste mať nasledujúce zručnosti a skúsenosti:
• Minimálne 2 roky skúseností vo výrobnom prostredí.
• Vzdelanie technického / elektrotechnického zamerania
• Znalosť výrobných technológií, procesov.
• Silné procesné myslenie demonštrované v úlohe zlepšovania procesov.
• Schopnosť rýchlo sa učiť, zodpovedný prístup k práci.
• Dobrá znalosť anglického jazyka
• znalosť MS Office; SAP je výhodou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti:
procesný inžinier/výrobný inžinier/technológ

Základná zložka mzdy (brutto) a ostatné odmeny: od 1300 EUR brutto /mesiac

Ponúkame:
• Prácu v jednozmennej prevádzke
• Variabilné a vianočné odmeny
• Cafeteria ročný balík na relax, rodinu a zdravie
• Príspevky do doplnkového dôchodkového plánu
• Jazykové kurzy
• Loyalty program (pracovné a životné výročia)
• Firemný smartfón s možnosťou osobného použitia
• MultiSport Card

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

ID: 4340678  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac