Brigádnik - výnimočná príležitosť na právnom oddelení

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Platové ohodnotenie
5 EUR/hod.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta - brigádnika na výpomoc pre právne oddelenie našej spoločnosti.

Náplňou práce bude:

  • príprava jednoduchých podaní s oblasti občianskeho a obchodného práva a práva verejného obstarávania,

  • podpora agendy ochrany osobných údajov,

  • podpora agendy asistentky oddelenia

Požiadavky:

  • študent 3. alebo 4. ročníka práva,

  • plynulá znalosť anglického jazyk (znalosť nemeckého jazyka výhodou),

  • predchádzajúca právna prax výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná odmena je od 5€ brutto / hod. V závislosti od skúseností.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
ID: 4324079  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.